مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟ | مشاوره رایگان بازاریابی دیجیتال
Search
Close this search box.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟ | مشاوره رایگان بازاریابی دیجیتال

زمان مطالعه: 7 دقیقه
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

لیست محتوا

Contents

دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی آنلاین) و همچنین مشاوره دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت‌هایی اطلاق می‌شود که یک محصول یا خدمت با تکنیک‌های تجارت الکترونیک به مخاطبان در فضای وب معرفی می شود. مشاوره دیجیتال مارکتینگ کمک می‌کند تا بتوانیم تصمیمات بهتری در زمینه دیجیتال برندینگ بگیریم و نتیجه خوبی را با به‌ صرفه‌ترین فعالیت‌ها دریافت کنیم.

اغلب دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات فیزیکی می‌توانند در یک راستا انجام شوند ولی مسیر، نوع و محتوای آن‌ها باید برای فضای وب با هدف وب برندینگ و مخاطبان آن‌ها باشد.

قبل از شروع کار نیاز به یک پلن مارکتینگ دارید؛ که همان برنامه بازاریابی دیجیتال است. مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌تواند در این زمینه به شما اطلاعات کافی را بدهد. پلن مارکتینگ کمک می‌کند که بتوانیم برنامه‌های خود را در جهت اهداف خود بچینیم به صورتی که برنامه هر روز، هر هفته، هر ماه و سال خود را بدانیم و جزئیات را به طور دقیق برنامه‌ ریزی کنیم.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در فضای مجازی، با تصمیم‌گیری و برنامه ریزی برای انجام امور بازاریابی شروع می‌شود.

اگر شما صاحب کسب وکاری اینترنتی هستید‌‌‌‌‌، پس طبیعتا به یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید تا برای رسیدن به اهدافتان کنارتان باشد و شما را راهنمایی کند. مشاوران ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا به شما کمک خواهند کرد تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

شما برای اینکه بتوانید بهترین تصمیمات را بگیرید ما کنارتان هستیم تا با شیوه هایی آسان، در کمترین زمان شما را به اهدافتان برسانیم.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در موفقیت شما چه نقشی دارد؟

مشاور دیجیتال مارکتینگ فرد یا سازمانی است که در حوزه بازاریابی آنلاین و توسعه کسب‌وکار در فضای مجازی دارای تخصص است. شما به کمک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توانید چشم اندازی کلی برای آینده کسب و کارتان داشته باشید و بتوانید بهترین روش برخورد با مشتری را پیدا کنید. مشاوره دیجیتال مارکتینگ یک شرکت با شناخت توانایی‌ها و پتانسیل شرکت می‌تواند نقش موثری در رسیدن به اهداف مورد نظر ایفا کند.

آیا مشاوره دیجیتال مارکتینگ ضروری است؟

امروزه دیجیتالی شدن کسب وکارها روزبه روز سرعت بیشتری می‌گیرد. این روزها کسب وکارهای سنتی تلاش می‌کنند با راه انداختن یک وب سایت، بتوانند در دنیای دیجیتال حضور داشته باشند. همین قضیه باعث شد تا صاحبان کسب و کارها اهمیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ را بیشتر از قبل درک کنند. یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می‌توانند خدماتی ارائه دهد که در کمترین زمان به بهره‌روی بالاتری از روش‌های سنتی برسید.

 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟

چه نوع کسب و کارهایی به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند؟

به صورت کلی تمامی برندها برای داشتن و انتخاب بهترین استراتژی بازاریابی آنلاین به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند. همه صاحبان مشاغل که برای توسعه کسب وکار خود می‌خواهند تقاضای بیشتری در بازار داشته باشند، باید مشورت با افراد باتجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی را یکی از اصلی ترین مراحل برای رسیدن به اهداف خود بدانند.

شرکت ما به همراه مشاوران دیجیتال مارکتینگ به شما این اطمینان را می دهد، با گرفتن مشاوره از ما هرچه سریع تر به نتیجه دلخواه خود رسیده و درکسب وکار خود موفق باشید.

مزایای مشاوره دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به دلیل داشتن اثرگذاری بالا در جلب نظر مشتریان و همچنین سادگی استفاده بین روش‌های بازاریابی موجود، به سرعت در حال به دست آوردن محبوبیت نزد صاحبان کسب و کارها می باشد. رشد روز افزون بازار به سمت دیجیتالی شدن با تغییر و تحول روزانه تکنولوژی‌ها امری سوپرایز کننده نیست. مشاوره با افراد متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ یکی از کارهای ضروری برای کسب و کارها می‌باشد.

در دنیای امروزی رقابت شدیدی بین کسب و کارهای مختلف وجود دارد که دیگر فرصت برای آزمون و خطاهای ساده و پیش پا افتاده وجود ندارد. مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌تواند با برنامه ریزی‌های دقیق و درست در زمینه بازاریابی دیجیتال و تبلیغات، بازدهی کسب و کار را به شکل باورنکردنی افزایش دهد. به کمک مشاوران متخصص می توانید یک چشم انداز کلی نسبت به آینده کسب و کارتان داشته باشید تا بهترین روش برای پیشرفتتان را انتخاب کنید.

 •  برنامه‌ریزی جامع برای بازاریابی در فضای مجازی
 • برآورد زمان و هزینه برای فرایند دیجیتال مارکتینگ

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ خدماتی است که یک فرد یا سازمان در زمینه بازاریابی اینترنتی و تحقیقات استراتژی بازاریابی در فضای وب برای به حداکثر رساندن میزان سود شرکت انجام می‌دهد. اگر کسب و کار شما به صورت آنلاین نباشد مشاور دیجیتال مارکتینگ به شما راهنمایی های لازم در جهت معرفی و خلق برند مجازی را ارائه می‌دهد.

 • بازاریابی با موتورهای جستجو
 • بازاریابی محتوا
 • تبلیغات بنری
 • بازاریابی ایمیلی
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

شما با گرفتن اولین نوبت مشاوره دیجیتال مارکتینگ خود، از ما یک جزوه رایگان شامل تمامی نکات مهم دیجیتال مارکتینگ هدیه خواهید گرفت.
پس همین الان اقدام کنید و این فرصت را از دست ندهید.

برای آشنایی کامل با خدمات و روش های دیجیتال مارکتینگ می توانید مقالات ما را در این زمینه مطالعه کنید.

موضوع مشاوره دیجیتال مارکتینگ

موضوع توافق شده بین طرفین در مشاوره دیجیتال مارکتینگ، ارائه دادن خدمات کارشناسی و مدیریت تجارت الکترونیک در سطوح مورد نیاز شرکت، برای معرفی و فروش الکترونیکی محصولات ارائه شده توسط کارفرما می‌باشد.

 

وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ

نقش مشاوره دیجیتال مارکتینگ در موفقیت شما چیست؟

مشاور دیجیتال مارکتینگ فرد یا سازمانی می باشد که در زمینه توسعه کسب و کار و بازاریابی آنلاین در فضای مجازی تخصص دارد. مشاوره دیجیتال مارکتینگ می تواند چشم اندازی کلی نسبت به آینده دیجیتال کسب و کارتان به شما بدهد. مشاوران خبره دیجیتال مارکتینگ یک سازمان می توانند، با شناخت پتانسیل و توانایی های شرکت نقش موثری در رسیدن به اهداف موردنظر خود ایفا کنند.

چه زمانی باید از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ استفاده کرد؟

پاسخ این سوال به موارد مختلفی بستگی دارد. اینکه شما در چه زمینه‌ای سوال یا مشکل دارید، می‌توانید از خدمات مشاورین استفاده کنید. ولی در بعضی شرایط شما نیاز دارید از مشاوره دیجیتال مارکتینگ راهنمایی بخواهید که به آن ها می‌پردازیم:

 • زمانی که می‌خواهید کسب وکاری اینترنتی راه اندازی کنید یا با روش های کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید.
 • شاید از عمر کسب و‌کار شما مدت ها گذشته باشد، اما شما به دنبال راهی برای جذب مشتری بیشتر با حفظ مشتریان قبلی باشید.
 • برای بهبود رتبه و ترافیک سایت خود به دنبال راهی هستید.
 • قصد دارید فروش خود را با به کارگیری روش‌های آنلاین فروش ارتقا دهید.

ما آمده ایم تا شما را چند قدم به اهدافتان نزدیک تر کنیم.

برای گرفتن نوبت مشاوره دیجیتال مارکتینگ از مشاوران شرکت ما تا دیر نشده اقدام کنید و از رقیبان خود پیشی بگیرید.

چگونه مشاوره دیجیتال مارکتینگ بگیریم؟

اگر صاحب یک کسب‌وکار دیجیتال هستید، بی گمان برای یک بار هم به مشاوره دیجیتال مارکتینگ، مشاوره تبلیغات اینترنتی، مشاوره سئو و همانند آنها احتیاج خواهید داشت. مساله اینجاست که به چه روشی می‌توان مشاوره دیجیتال مارکتینگ گرفت؟

مشاوره حضوری دیجیتال مارکتینگ

اگر قصد دارید که بسیاری از فعالیت‌های خود را مانند خدمات سئو را به یک تیم حرفه‌ای برون‌سپاری کنید یا از آنها مشورت بگیرید، بهتر است که به صورت حضوری مشاوره سئو بگیرید. در این صورت باید این نکته را در نظر بگیرید که در این روش، اغلب هزینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ بیشتر از سایر روش‌ها خواهد بود.

مشاوره تلفنی دیجیتال مارکتینگ

در اکثر مواقع ممکن است که شما صرفا یک یا چند سوال خاص از یک مشاور یا مدرس دیجیتال مارکتینگ داشته باشید. در این صورت نیاز به مشاوره حضوری نیست و بهتر است به صورت تلفنی اقدام کنید.

مشاوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ

مشاوره آنلاین سئو می‌تواند مقدمات یک همکاری گسترده‌تر را به وجود آورد. مشاوره آنلاین اغلب هزینه کمتری نسبت به روش حضوری دارد و بازخورد بیشتری نیز نسبت به روش تلفنی داشته است.

همین الان مشاوره بگیر
تلفنی حضوری و آنلاین

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شهرهای متفاوت کشور‌ایران

در بیشتر اوقات دیجیتال مارکترها و صاحبان کسب‌وکار در شهرهای مختلف کشور از جمله: مشهد، شیراز، اصفهان و بقیه کلانشهرها نیاز به سرویس‌ها دیجیتال مارکتینگ از قبیل مشاوره بهینه سازی حرفه ای یا مشاوره تبلیغات اینترنتی دارا هستند. البته اغلب به دلیل کمبود متخصص و مشاور دیجیتال مارکتینگ در‌این شهرها، نمی‌توانند به این سرویس‌ها دسترسی داشته باشند.

برای مثال، بیشتر مخاطبان نیاز به اخذ مشاوره بهینه سازی یا مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، مشهد و بقیه شهرهای کشور می باشند. این در حالی می‌باشد که بیشتر کارشناسان خبره این حوزه در تهران می‌باشند. البته فعلا روش‌های نوین مشاوره کسب‌وکار این قابلیت را برای اشخاص مهیا کرده تا بتوانید در هر جایی ‌از مملکت و حتی دنیا، از اشخاص خبره مشاوره بگیرند.

 

تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ

 

در واقع دریافت راهنمایی و مشاوره دیجیتال مارکتینگ سبب می‌شود خیلی سریع تر به اهداف سازمان خود برسید و بتوانید شرایط ایده آلی را برای کسب وکار خود مهیا کنید.

این روزها بیشتر صاحبان کسب وکارها تلاش می‌کنند تا با کمک بازاریابی آنلاین از دیگر رقبای خویش پیشی بگیرند. استفاده از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به تبلیغات شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی کمک کند. به عبارتی خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را با کمک روش‌های کارآمدتر و تاثیرگذارتر به مخاطبان خود معرفی کنید.

آیا می دانستید با گرفتن مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توانید در زمان خود صرفه جویی کرده و هرچه سریع تر به نتایج دلخواه خود برسید؟

ما به شما این تضمین را می‌دهیم که با گرفتن نوبت از مشاورین ما رضایت کامل را داشته باشید.

فرایند مشاوره دیجیتال مارکتینگ چگونه صورت می‌گیرد؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای دو دسته از بیزنس‌ها انجام می‌شود، بینزس‌های نوپا و بیزنس‌هایی که قبلا در این زمینه فعالیت داشتند.

مراحل دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مرحله اول: ثبت درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ و فرستادن اطلاعات اولیه کسب و کار به وسیله کارفرما

مرحله دوم: بررسی اطلاعات به وسیله مشاور دیجیتال مارکتینگ

مرحله سوم: تماس با صاحب بیزنس و ارائه توضیحات لازم در زمینه دستاوردهای جلسه

(مشاوره دیجیتال مارکتینگ، هزینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ و نمونه ای از قرارداد همکاری)

مرحله چهارم: پرداخت هزینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به صورت آنلاین و برگزار کردن جلسه مشاوره

مدت زمان مشاوره دیجیتال مارکتینگ

 1. مشاوره دیجیتال مارکتینگ ساعتی
 2. پروژه‌های کوتاه مدت: در اینگونه پروژه‌ها زمانبدی کمتر از یک هفته مشخص می‌شود ودر طول آن راهکارهای اولیه به کارفرما پیشنهاد می‌شود.
 3. پروژه‌های میان مدت: پروژه‌های میان مدت مشاوره دیجیتال مارکتینگ اکثرا بین 1تا3 ماه هستند و جلسات بحث و بررسی مشکلات شرکت به صورت منظم برگزار می‌شود.
 4. پروژه‌های بلند مدت: در پروژه‌های بیش از 6 ماه، علاوه بر برگزار کردن جلسات مشاوره، وضعیت پیشرفت برنامه‌ها برای کارفرما آماده و ارسال می‌شود.

کلام آخر…

ما در این مقاله به اهمیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ، شیوه‌های دریافت آن و خدماتی که ارائه می‌دهد، اشاره کردیم. ما به شما توصیه می کنیم که قبل از اقدام به کاری ابتدا آن را بیاموزید و آموختن از بهترین سرمایه گذاری ها می باشد. برای تصمیم گیری در حوزه دیجیتال مارکتینگ توصیه می کنیم؛ حتما با متخصصین این حوزه که قابل اعتماد شما هستند مشورت نمایید و پس از مشورت ها، تحقیقات و مطالعات کامل آگاهانه تصمیم بگیرید.

نتیجه گیری

همانطور که می دانید کسب وکارهای اینترنتی روز به روز درحال بیشتر شدن هستند. الان رقبای شما در حال راه‌اندازی بیزنس خود هستند، پس تا دیر نشده هرچه زودتر شما هم شروع کنید و ایده‌ های خود را اجرا کنید.

اگر قصد دارید مشتریان بیشتری را جذب کنید، پس با یک مشاور دیجیتال مارکتینگ مشورت نمایید.

منبع: bit.ly

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 1 )

One thought on “مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟ | مشاوره رایگان بازاریابی دیجیتال

 1. ملیحه موسوی گفت:

  مقاله بسیاری مفیدی بود . با تشکر از زحمات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart