درباره ما

ما در سال 1398 تصمیم گرفتیم که با هدف ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، آژانس پویا را راه اندازی کنیم. در ابتدای کار تنها دو نیرو فعال و همدل بودیم که قصد داشتیم با استفاده از دانش و تخصصی که کسب کرده بودیم به برند های نوپا و تازه تاسیس کمک کنیم تا شناخته شوند و فروش و سودآوری فوق العاده ای را تجربه کنند.

اما خدماتی که ما ارائه می دهیم تنها برای برند های کمتر شناخته شده نیست، در واقع تمامی برند ها و شرکت هایی که در بستر اینترنت فعالیت دارند، نیازمند خدمات ما هستند تا بتوانند به درستی محصولات و خدمات خود را به کاربران معرفی کنند و در نهایت آگاهی از برند خود را افزایش دهند.

به طور کلی خدمات ما به شش بخش کلی تقسیم می شود :

1. سئو و بهینه سازی سایت

2. تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

3. مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی

4. تبلیغات اینترنتی

5. طراحی و مدیریت کمپین های فروش و جذب مخاطب

6. تبلیغات گوگل

رفته رفته با انجام پروژه های مختلف، تجربه و اطلاعات خود را پیرامون موضوع دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی افزایش دادیم و همکاران خلاق و متخصصی را در بخش های مختلف شرکت گرد هم آوردیم.

برگزاری سمینار، کارگاه های آموزشی آنلاین و حضوری و همچنین راه اندازی استارت آپ ها، سبب شدند تا ما در این مسیر پرچالش و سخت، فولاد آبدیده شویم و امروز در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

تیم ما امروز یک تیم 12 نفره از افراد حرفه ای و باتجربه در حوزه های مختلف می باشد که به کمک آنها بالغ بر 60 پروژه موفق را به سرانجام رساندیم همچنین همکاری با سازمان های کشورهای خارجی همچون (استرالیا و ترکیه) نیز یکی از برگه های طلایی در کارنامه آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا است که همه ی این موفقیت ها را مدیون اعتماد شما و تلاش های بی دریغ و صمیمانه همکاران خود هستیم.