تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

گوگل محبوب‌‌ترین موتور جستجو در دنیاست و در هر ثانیه بیش از 2.3 میلیون جستجو در آن انجام می‌شود. با تبلیغات در گوگل شما می‌توانید آگهی کسب و کار خود را به افراد زیادی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند نمایش دهید و ترافیک هدفداری را که منحصرا به دنبال کسب و کار شماست جذب نمایید.

120000

کل کمپین ها

10000+

کمپین موفق

4000+

مشتریان

انواع تبلیغات در گوگل

برندهایی که به ما اعتماد کردند

شرکت بازاریابی دیجیتال پویا
شرکت بازاریابی دیجیتال پویا
شرکت بازاریابی دیجیتال پویا

 با داشتن کارشناسان مجرب و باتجربه به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاهی با تبلیغات در گوگل به راحتی در صدر نتایج ظاهر شوید و افزایش فروش و درآمد را تجربه کنید.

تبلیغات در گوگل چه کمکی به شما خواهد کرد؟

تبلیغات در گوگل
  • نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل
  • افزایش ترافیک و در نتیجه افزایش فروش لحظه‌ای
  • نمایش تبلیغات به افرادی که در جستجوی شما هستند
  • ارائه گزارش‌های شفاف و قابل اندازه‌گیری توسط گوگل ادورز
  • تعیین سقف هزینه تبلیغاتی به صورت روزانه
  • بازدهی در مدت زمان کمتر نسبت به سئو

مزایای بیشتر تبلیغات در گوگل

ترافیک و هزینه هدفمند

تبلیغات در گوگل به شما این امکان را می‌دهد تا هدفمند هزینه کنید. با انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری خودتان و انجام تبلیغات در گوگل، زمانی که کاربران کلمه کلیدی موردنظر شما را سرچ می‌کنند گوگل شما را صفحه اول نتایج نمایش خواهد داد و به ازای هر کلیکی که کاربران بر روی سایت شما داشته باشند هزینه‌ای از اکانت شما کسر خواهد شد.

انعطاف‌پذیری بالا

مهم‌ترین ویژگی تبلیغات درگوگل انعطاف‌پذیری این سرویس است. شما می‌توانید کاربران را براساس موقعیت جغرافیایی، زبان، سن، جنسیت یا حتی نوع دستگاهی که با آن سرچ را انجام می‌دهند دسته‌بندی کنید. همچنین می‌توانید تبلیغ خود را در پلتفرم‌های مختلف مثل Gmail، Youtube،... نیز به کاربران نمایش دهید.

رقابت با رقبای بزرگ

تبلیغات در گوگل فرصت خوبی را در اختیار کسب و کار‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها قرار داده است تا بتوانند با هزینه‌ای بسیار کمتر از تبلیغات تلویزیونی در کنار کسب و کار‌های بزرگ دیده شوند. نیازی نیست هزینه تبلیغات زیادی را پرداخت کنید فقط کافیست بودجه‌ای را برای این سرویس در نظر بگیرید و به راحتی دیده شوید.

جذب مشتری‌های محلی

تبلیغات درگوگل این امکان را ایجاد می‌کند تا بتوانید تبلیغ خود را به افرادی که در نزدیکی شما قرار دارند، نشان دهید و به این صورت می‌توانید مشتریان محلی را نیز جذب کنید.

نرخ بازگشت سرمایه

طبق آمار میانگین نرخ بازگشت سرمایه در گوگل نزدیک 700 درصد است با طراحی و اجرای کمپین‌های مناسب به راحتی می‌توانید سرمایه تبلیغاتی خودتان را جبران کنید و علاوه برآن فروش بالاتری را تجربه کنید.

آگاهی از برند

اگر کسب و کار خود را تازه شروع کرده‌اید تبلیغات در گوگل با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برند خودتان را به افرادی که کلمات هدف شما را جستجو کرده‌اند و به حیطه کاری شما علاقه‌مند هستند، معرفی کنید.

مراحل اجرای کمپین تبلیغات در گوگل

۱. ارائه اکانت اختصاصی

در مرحله اول برای ثبت تبلیغات در گوگل، پس از مشاوره‌های لازم کارشناسان ما اقدام به ثبت سفارش و خرید اکانت گوگل خواهند کرد و فرایند‌های لازم را استارت خواهند زد.

۲. شناسایی کلمات کلیدی

از آنجا که انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری شما یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت تبلیغات درگوگل است، کارشناسان ما در این مرحله با دقت لازم و با توجه به نوع کسب و کار شما این کلمات را تعیین خواهند کرد.

۳. بهینه‌سازی متن تبلیغ

مهم‌ترین گام پس از انتخاب کلمات کلیدی، نوشتن متن تبلیغ است که مستقیما بر روی میزان ورودی سایت و هزینه‌ها اثرگذار می‌باشد. کارشناسان ما با بهینه‌سازی متن تبلیغ شما ترافیک ورودی سایت شما را افزایش خواهند داد.

۴. مدیریت کمپین‌

پس از اجرای کمپین‌های مناسب بر اساس کلمات کلیدی و متن تبلیغ، نتایج بدست آمده به صورت روزانه ارائه خواهند شد و روند رسیدن به اهداف تعیین شده کنترل می‌شود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

سوالات متداول

هزینه هر کلیک در گوگل ادز چقدر است؟


تعیین قیمت در تبلیغات گوگل ادز به صورت مزایده‌ای می‌باشد به این صورت که شما با افراد دیگری که برروی یک کلمه کلیدی تبلیغ داده‌اید رقابت خواهید کرد. در این مزایده گوگل دو عامل را در نظر می‌گیرد اول هزینه‌ای که برای هر کلیک می‌پردازید و دوم کیفیت تبلیغ و سایت شماست که برای گوگل بسیار با اهمیت است و نباید از آن چشم‌پوشی کرد.

چطور می‌توان در گوگل ادز تبلیغ کرد؟


به دو روش می‌توان در گوگل ادز تبلیغات انجام داد. اول با استفاده از تبلیغات در جستجو (Search Ads) که در این حالت تبلیغات شما به صورت متنی در نتایج جستجو نشان داده می‌شود و دوم تبلیغات نمایشی(Display Ads) است که در این روش تبلیغات شما در قالب متن، تصویر، ویدئو در وب‌سایت‌های طرف قرارداد گوگل نمایش داده می‌شود.

بعد از چه مدت زمانی تبلیغات در گوگل فعال می‌شود؟


پس از بررسی کارشناسان ما در مدت 24 ساعت تبلیغات شما در گوگل ثبت شده و قابل مشاهده خواهد بود.

میزان سود تبلیغات در گوگل چقدر است؟


بر اساس آمارها سود حاصل از تبلیغات در گوگل حداقل 50 % است این مقدار می‌تواند تا 200% هم افزایش یابد.

چه زمانی تبلیغات گوگل پایان می‌یابد؟


تا زمانی که شارژ اکانت شما پایان یابد. هر چه بیشتر بر روی تبلیغ شما کلیک شود زودتر شارژ حساب شما تمام می‌شود. با شارژ مجدد حساب خودتان می‌توانید مدت زمان بیشتری از تبلیغات گوگل استفاده کنید.

گروه آگهی در گوگل ادورز چیست؟


گروه آگهی مجموعه‌ای از تبلیغات شما درگوگل ادز، کلمات کلیدی و صفحات فرود است.

آیا امکان قطع تبلیغ در روز یا ساعت‌های خاص وجود دارد؟


بله برای مثال شما می‌توانید در روزهای تعطیل تبلیغات گوگل خود را قطع کنید یا فقط در ساعت‌های کاری تبلیغ خود را در گوگل نمایش دهید.

چه سایتی در رتبه اول نتایج قرار می‌گیرد؟


اگر شما هزینه بیشتری پرداخت کنید و از لحاظ فنی هم خوب عمل کنید مزایده برنده می‌شوید و تبلیغ شما به عنوان اولین تبلیغ در نتایج نمایش داده خواهد شد.

نمایش آگهی بدون کلیک بر روی آن هزینه‌ای دارد؟


خیر تنها با کلیک برروی تبلیغ هزینه از حساب شما کسر خواهد شد.

تبلیغات در گوگل برای چه افرادی توصیه می‌شود؟


اگر شما محصول یا خدماتی دارید که به صورت اینترنتی آن را ارائه می‌کنید، گوگل ادز این امکان را به شما می‌دهد تا با هزینه‌ای مناسب تبلیغاتی با بازدهی بالا داشته باشید و از این طریق بخشی از بازار بزرگ اینترنت را در دست بگیرید. تبلیغات در گوگل افزایش درآمد را برای شما به ارمغان می‌آورد.

آیا برای مشتریان اکانت اختصاصی ایجاد می‌شود؟


بله ما برای مشتریان خود اکانت اختصاصی ایجاد می‌کنیم که دسترسی به آن را دارند.

آیا به ازای کلیک‌های تکراری هزینه‌ای از حساب گوگل ادز کم می‌شود؟


خیر گوگل تمام کلیک‌ها را رهگیری می‌کند و به ازای کلیک تکراری هزینه‌ای کم نمی‌شود.

شرکت دیجیتال مارکتینگ پویا

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین خدمات را دریافت کنید.