بهترین شرکت تولید محتوا در سال 1400 | پویا مارکتینگ
Search
Close this search box.

بهترین شرکت تولید محتوا در سال 1400

زمان مطالعه: 10 دقیقه
بهترین شرکت تولید محتوا

لیست محتوا

Contents

از زمانی که تعداد وبسایت‌ها در سراسر دنیا رو به افزایش رفت و کاربران آنلاین استفاده از وبسایت‌ها و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را جز کارهای روزانه خود محسوب نمودند، موضوع تولید محتوا نیز اهمیت بیشتری پیدا کرد.

در واقع یکی از پایه‌های اصلی موفقیت یک وبسایت تولید محتوای آن است. از همین روی بسیاری از صاحبان وبسایت‌ها به خدمات تولید محتوا نیاز پیدا کرده و به دنبال بهترین شرکت تولید محتوا برای دریافت خدمات مورد نیاز خود هستند.

آژانس‌ها و تیم‌های زیادی در این حوزه فعال هستند اما از آنجایی که محتوای خوب حرف اول را می‌زند، پس ترجیح کسب و کارهای آنلاین، دریافت خدمات این حوزه از بهترین شرکت تولید محتوا می‌باشد!

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا خوشحالیم که می‌توانیم در این حوزه همراه شما باشیم و رویاهای کسب و کارتان را به واقعیت تبدیل نماییم! برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تولید محتوا و آشنایی با ویژگی‌های بهترین شرکت تولید محتوا در ادامه همراه ما باشید.

تولید محتوا چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر صاحب وبسایت هستید و یا به تازگی تصمیم گرفته‌اید که یک وبسایت برای کسب و کار خود راه‌اندازی نمایید، قبل از هر اقدامی به فکر تولید محتوا باشید. محتواها در واقع سنگ بنای اصلی یک وبسایت هستند و ارتباط شما را با مخاطبان‌تان صورت می‌دهند.

برای هر وبسایت در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کند، محتواها نقش اساسی را دارند زیرا منظور و مقصود صاحب وبسایت را به کاربران منتقل می‌کند و این فرآیند یک ارتباط بین کسب و کار و مخاطب صورت می‌دهد که در صورت آن که به درستی اتفاق بیفتد، می‌تواند کاربران را به مشتریان شما تبدیل کرده و سودآوری فوق‌العاده‌ای را رقم بزند!

حتما جمله “محتوا پادشاه است!” به گوش‌تان خورده است. این جمله اهمیت و نقش اساسی محتواها در موفقیت یک کسب و کار آنلاین را به زیبایی بیان می‌کند. یک محتوای خوب و کاردرست که توسط بهترین شرکت تولید محتوا خلق شده باشد به راحتی توجه و نگاه مخاطب را جلب و او را با یک وبسایت درگیر می‌کند. منظور از درگیری جلب توجه وی است و حاصل این اتفاق مزیت‌هایی است که در ادامه آنها را عنوان خواهیم کرد.

پس در انتخاب شرکت خدمات‌دهنده در این حوزه دقت کافی را به عمل آورید و از بهترین شرکت تولید محتوا کمک بگیرید تا محتواهای وبسایت یا شبکه اجتماعی‌تان مسحورکننده و جذاب شود و سهم بالایی از بازار کاری خود را به چنگ آورید!

در ادامه کاربرد و یا مزیت تولید محتوا، آن هم از نوع مرغوب و باکیفیت آن را شرح می‌دهیم:

با تولید محتواهای باکیفیت اعتماد بسیاری از مخاطبان را جلب ‌کنید!

زمانی که از بهترین شرکت تولید محتوا کمک بگیرید و محتواهای خارق‌العاده و ارزشمند را در معرض دید مخاطب خود قرار دهید، مخاطبان این تلاش و توجه شما را درک کرده و راحت‌تر به برند شما اعتماد می‌کنند.

تولید محتواهای کارآمد و مفید، احساس ارزشمندی و احترام را به کاربران القا می‌کند و از آنجایی که کاربران امروز بسیار آگاه هستند و با وجود صدها وبسایت دیگر، حق انتخاب زیادی دارند، پس تفاوت محتوای خوب و بد را به راحتی تشخیص می‌دهند. در نتیجه با ارائه بهترین محتوا به کاربران موج زیادی از اعتماد را به سمت برند و کسب و کار خود جذب می‌نمایید!

با تولید محتواهای باکیفیت محبوبیت برند خود را بالا ‌ببرید!

به عبارتی می‌توان گفت که محبوبیت یکی از وجوه اعتماد است یعنی کاربران به درستی و معتبر بودن اطلاعات شما ایمان پیدا کرده‌اند و در ادامه نیز شیفته قلم یا سبک تولید محتواهای شما می‌شوند.

بهترین شرکت تولید محتوا محبوبیت برند شما را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که نام برند شما در میان دیگر برندها بدرخشد!

با تولید محتواهای باکیفیت بازاریابی موثرتری را رقم ‌بزنید!

بهترین شرکت های تولید محتوا

 

امروزه یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی و جذب مخاطب، تولید بهترین محتوا است. با همراهی محتواهای جذاب و مفید تولید شده توسط بهترین شرکت تولید محتوا، نگاه مخاطب را به سمت کسب و کار و برند خود می‌کشانید و با قدرت کلمات و زیبایی‌های بصری محتواهای خود، فروش محصول یا خدمات را سرعت بخشیده و به درآمد رویایی خود نزدیک‌تر می‌شوید!

با تولید محتواهای باکیفیت رتبه و جایگاه خود را در گوگل بهبود ‌ببخشید!

همان طور که می‌دانید جایگاه و رتبه سئو یک وبسایت یکی از مهم‌ترین فاکتورها در موفقیت و کسب درآمد از بازار آنلاین است. اگر در جایگاه نخست در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، خیل عظیمی از کاربر راهی وبسایت شما خواهند شد و این یعنی حجم عظیمی از افراد که باید به مشتری تبدیل شوند.

برای رسیدن به رتبه‌های برتر نتایج گوگل باید استراتژی سئویی موفقی چیده و به صورت دقیق و تخصصی در این زمینه فعالیت نمایید. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار در این حوزه، انتشار محتواهای سئو شده است. بهترین شرکت تولید محتوا این مساله را در نظر گرفته و جایگاهی که شایسته آن هستید را برای شما به ارمغان می‌آورد!

در نتیجه با ارائه درخواست تولید محتوا به بهترین شرکت‌های تولید محتوا می‌توانید از مزیت‌های حاصل از انتشار محتواهای جذاب و حیرت انگیز نهایت موفقیت و پیشرفت را در حوزه کاری خود تجربه نمایید!

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا نیز با همراهی یک تیم حرفه‌ای از نویسندگان باتجربه در زمینه‌های مختلف آماده ارائه خدمات تولید محتوا به کسب و کارهای آنلاین هستیم. برای آشنایی بیشتر نیز می‌توانید نمونه تولید محتوا نویسندگان ما را مشاهده نمایید.

 

انواع محتوا کدام است؟

و اما انواع محتوا که یکی از چالش‌های پیش روی هر وبسایتی است. هر کسب و کاری با توجه به زمینه که در آن فعالیت می‌کند نیازمند بهترین محتوا می‌باشد اما این مساله برای هر وبسایت با وبسایت دیگر متفاوت است زیرا اهداف کاری و موضوعاتی که به آنها می‌پردازد دامنه بسیار وسیعی است و نمی‌توان برای همه یک نسخه یکسان پیچید.

محتواها به طور کلی چهار دسته می‌باشند که هر کدام شامل قالب‌های گوناگونی از ارائه محتوا هستند. بهترین شرکت تولید محتوا و صاحب وبسایت با توجه به دستمزد تولید محتوا و میزان تاثیرگذاری آن، یک قالب محتوایی را انتخاب کرده و مناسب‌ترین و بهترین محتوا را به انتشار درمی‌آورند.

محتوای متنی

اولین و اصلی‌ترین نوع محتوا، محتوای متنی است. در واقع تولید محتوای متنی جز جدایی ناپذیر یک وبسایت بوده و نمی‌توان آن را حذف کرد و یا نادیده گرفت.

بگذارید با یک مثال اهمیت و نقش کلیدی محتوای نوشتاری را برای شما روشن کنیم. فرض کنید وبسایت شما در حوزه دکوراسیون منزل و چیدمان فعالیت دارد. روشن است که تصاویر و ویدئوها در این وبسایت بسیار لازم و تاثیرگذاراند اما باز هم گاهی نیاز است که برخی نکات را به صورت مکتوب و در قالب متن بیان نمایید. به این ترتیب شما به راهنمایی‌های بهترین شرکت تولید محتوا نیاز دارید تا پیام و مقصود خود را با موفقیت و دقت بیشتری به مخاطبان عرضه نمایید.

جدای از این نقش تکمیل کننده محتوای متنی در یک وبسایت، گوگل و الگوریتم‌های هوشمند آن اهمیت زیادی برای محتوای نوشتاری قائل هستند و صفحاتی از وبسایت که محتواهای متنی مورد نیاز را دارا باشند، به رتبه‌های برتر نتایج خود منتقل می‌کنند. در واقع تولید محتوای متنی باکیفیت و ارزشمند ضروری بوده و برای جلب رضایت موتورهای جستجو لازم است.

به عبارت دیگر محتوای مکتبوب یکی از پایه‌های اصلی مدیریت وبسایت است و محتواهای بصری یا صوتی برای افزایش جذابیت و تنوع و یا رفع خستگی چشم مخاطب به صفحات وبسایتها اضافه می‌شوند که در نهایت بتوانند بازدید بیشتری را از آن خود نمایند.

به هر حال محتواهای متنی نیز انواعی دارد که آنها را نام برده‌ایم و تولید هر کدام شرایط و نکات طلایی خاص خودش را دارد که ما در بهترین شرکت تولید محتوا آنها را با کمال دقت و توجه برای وبسایت‌های متقاضی ارائه می‌کنیم.

 • محتوای وبلاگ و صفحات وبسایت
 • محتوای رپورتاژ آگهی
 • محتوای شبکه‌های اجتماعی
 • محتوای ایمیل یا پیامک

محتوای تصویری

تصاویر نیز یکی از ملزومات یک صفحه وبسایت بوده و جلوه‌ای جذاب و کاربرپسند به محتوای نوشتاری موجود می‌بخشد. اگر کاربر را در صفحات وبسایت با دیواری از متن رو به رو نمایید، مخاطب با حالتی سرگردان و کلافه آن صفحه را ترک خواهد کرد زیرا مطالعه یک متن وقت نسبتا زیادی را میطلبد و بدیهی است که افراد همواره فرصت کافی برای مطالعه را دارند، در نتیجه ترجیح می‌دهند که به وبسایت مراجعه نمایند که اطلاعات مورد نیازشان را در سریع‌ترین زمان به آنها انتقال دهد.

نکته دیگر اینکه بسیاری از داده‌های ورودی به مغز انسان از طریق چشم اتفاق می‌افتد. پس قطعا تماشای تصاویر مرتبط، باکیفیت و خوش رنگ و لعاب خوانند محتوا را مشتاق‌تر کرده و علاقه‌مندی به موضوع مورد نظر را در وی تقویت می‌کند.

محتواهای تصویری نیز انواع مختلفی دارند که به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند و خوشبختانه به مدد ابزارهای گرافیکی پیشرفته و حرفه‌ای، روز به روز چشم‌گیرتر و خاص‌تر می‌شوند. بهترین شرکت تولید محتوا باید با کمک یک تیم متخصص و کاربلد در زمینه تولید محتواهای گرافیکی نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

 • اینفوگرافیک
 • رئال
 • کارتونی

محتوای صوتی

با افزایش دغدغه و گرفتاری‌های مردم در سراسر جهان، پیدا کردن وقت آزاد برای مطالعه بسیار دشوار شده است. در نتیجه تولید و انتشار محتواهای صوتی استقبال و محبوبیت بالایی را کسب کرده‌اند. افراد موضوعات و مباحث مورد علاقه خود را در قالب یک فایل صوتی دانلود کرده و در زمان رانندگی یا انتظار در ایستگاه مترو یا اتوبوس از محتوای آن بهره‌مند می‌شوند.

بهترین سایتهای تولید محتوا

 

و همین شد که اصطلاحی با عنوان “پادکست” متولد شد و گوش کردن به آن یکی از تفریحات مورد علاقه افراد پرمشغله شد. پیرو آن نیز بسیاری از وبسایت‌ها تصمیم گرفتند که محتواهای خود را در صورت امکان در قالب صوت در اختیار مخاطب قرار دهند. بهترین شرکت تولید محتوا هم تولید پادکست را برای کسب و کارهای متقاضی صورت می‌دهند.

محتوای ویدئویی

در بسیاری از موارد انتقال موضوع در قالب متن، صوت و یا حتی تصویر امکان پذیر نیست و بازخورد مطلوب را به دنبال نخواهد داشت. اینجاست که محتواهای ویدئویی خودی نشان داده و در کوتاه‌ترین زمان پیام و یا آموزش مورد نظر را به مخاطب ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال؛ تولید محتوای متنی برای آموزش روش‌های قلمه زدن یک گیاه کافی نیست و کاربر به درستی موضوع را درک نخواهد کرد. در چنین وضعیتی تهیه یک ویدئو کوتاه که این روش‌ها را به صورت عملی به نمایش بگذارد، بازخورد بسیار بیشتری را دریافت خواهد کرد.

حتی اگر در حوزه کاری خود لزومی به تولید ویدئوهای رئال نمی‌بینید، باز هم انواع دیگر محتواهای ویدئویی که در زیر عنوان کرده‌ایم را امتحان کنید و مطمئن باشید که بازدیدکنندگان زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

به شرط آن که از بهترین شرکت تولید محتوا کمک بگیرید تا محتواهای ویدئویی خلاق و مجذوب کننده‌ای را برای افزایش نرخ بازدید وبسایت خود کسب نمایید.

 • استاپ موشن
 • موشن گرافیک
 • تلفیقی
 • رئال

مشخصه‌های اصلی بهترین شرکت تولید محتوا چیست؟

اما به بخش آخر و مهم توصیف بهترین شرکت تولید محتوا می‌رسیم که شما را با خدمات و ویژگی‌های یک شرکت تولید محتوای کاردرست و باتجربه بیشتر آشنا خواهد کرد.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا خود را موظف دانسته‌ایم که نکات زیر را در تولید محتواهای خود مد نظر قرار دهیم و بهترین محتوا را به مشتریان عزیز ارائه نماییم. 8 ویژگی زیر پایه های موفقیت بهترین شرکت تولید محتوا بوده و با حضور آنها در بطن تیم نویسندگان و اهداف کلی شرکت، فرآیند تولید محتوا با درجه کیفی بالایی صورت می‌پذیرد.

برخورداری از تجربه و دانش کافی

بهترین شرکت تولید محتوا باید تجربه کافی در این زمینه را دارا باشد تا کامل‌ترین و بهترین محتوا را در اختیار مخاطبان هر وبسایت قرار دهد. تجربه و دانش همانند دو بال هستند که پرواز در آسمان گسترده محتوا را میسر کرده و حجم بالایی را از بازدیدکننده را با کمترین زحمت با خود همراه می‌نماید.

بهترین شرکت تولید محتوا تیم نویسندگان را موظف می‌کند که همواره در حال یادگیری و افزایش سطح مهارت و آگاهی خود باشند. دقیقا مشابه کاری که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا می‌کنیم و به عبارت دیگر هیچ نقطه پایانی برای دانش در نظر نگرفتهایم!

تعرفه‌های معقول و مناسب

دستمزد تولید محتوا با توجه به نوع محتوا متفاوت است و بهترین شرکت تولید محتوا لزوما بالاترین تعرفه قیمتی را ندارد بلکه کیفیت را در کنار دستمزد پایین برای مشتریان خود فراهم می‌آورد.

متعهد و منظم

تعهد به پروژه و داشتن نظم نیز یکی دیگر از ویژگی‌های بارز و ضروری بهترین شرکت تولید محتوا می‌باشد. فرض کنید که برای دریافت خدمات تولید محتوا به شرکتی مراجعه کرده‌اید اما محتواهای مورد نظر به صورت پراکنده و بدون هیچ گونه برنامه‌ریزی منتشر می‌شوند. قطعا حتی اگر کیفیت محتواهای خروجی‌ عالی باشد باز هم بابت دیرکرد کلافه خواهید شد. یا اگر در میانه راه شرکت خدمات دهنده پروژه را به دلایلی کنسل کرده و از ادامه کار سر باز زند.

توجه ویژه به موضوع سئو

تولید محتوا بدون رعایت اصول سئو وقت تلف کردن است! در فرآیند تولید محتوا باید جایگاه و رتبه سئو دلخواه را در نظر بگیرید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. البته منظور این نیست که کیفیت و رضایت مخاطب را فدای موضوع سئو کنید! بلکه این به معنای تلاش برای رسیدن به رتبه نخست گوگل در راستای تولید محتواهای جذاب و ارزشمند است.

ما نیز به عنوان بهترین شرکت تولید محتوا خدمات این حوزه را هم جهت با ویژگی‌های دیگر یک محتوای خیره‌کننده و خارق‌العاده پیش می‌بریم و هیچ یک را فدای دیگری نمیکنیم.

 

معتبر و منحصر به فرد

بهترین شرکت تولید محتوا در درجه اول باید دارای نماد اعتماد باشد تا مشتریان با اطمینان خاطر بیشتری خدمات تولید محتوا را دریافت نمایند. همچنین بهتر است تا اطلاعات درباره ما و راه‌های ارتباطی با شرکت نیز در معرض دید مخاطب قرار بگیرد.

دستمزد تولید محتوا

بعد از آن منحصر به فرد بودن شرکت خدمات دهنده نیز بسیار مطرح است زیرا مخاطبان به دنبال تنوع هستند و از محتواهای تکراری و یک شکل بیزاراند. پس بهترین شرکت تولید محتوا باید روش‌های تکراری و قدیمی را کنار گذاشته و با یک سبک و استراتژی جدید و خلاق تولید محتوا را صورت دهد تا بازدید بیشتری را برای وبسایت‌های مورد نظر فراهم آورند.

توجه به جزئیات

یکی دیگر از مشخصه‌های بهترین شرکت تولید محتوا نکته سنجی و توجه به جزئیات است. خدمات تولید محتوا سوای کیفیت باید رعایت نکات جزئی اما مهم را در خود جای دهد، منظور از توجه به جزئیات رعایت نکاتی از قبیل؛ محل درست قرارگیری علائم نگارشی، دقت به اصول نگارشی و استفاده از زیبایی‌های ادبی، استفاده از چاشنی طنز در مواقع لزوم و … .

در تولید محتواهای تصویری نیز توجه به رنگ‌بندی، کنتراست رنگ‌ها، استفاده از پالت رنگی متناسب با لوگو برند، مرتبط بودن تصاویر، کیفیت بالا و … اهمیت بسیار بالایی دارد و نگاه مخاطب را به سادگی جلب می‌کند.

مورد دیگر تناسب لحن محتواهای متنی با پرسونای وبسایت مورد نظر است. رعایت همه این‌ها در کنار هم به مخاطب احساس ارزشمندی را منتقل کرده و او را در راس قرار می‌دهد و این چیزی است در جلب رضایت وی تاثیر شگرفی دارد.

کیفیت عالی خدمات

بهترین شرکت تولید محتوا باید همواره پاسخگویی مشتریان خود باشد و ابهامات آنها را برطرف نماید. مشتری نقش تعیین‌کننده دارد و شرکت‌ها موظف‌اند تا در اولین فرصت و به قدر کافی برای مشتری وقت صرف نمایند. در غیر این صورت همکاری چندان خوشایندی را تجربه نخواهید کرد.

به علاوه بهترین شرکت تولید محتوا شرکتی است که اهداف کاری مشتری یا صاحب وبسایت را همانند اهداف خود بداند و برای آنها حداکثر تلاش خود را به کار ببندد.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا قبل از هر اقدامی، طی یک جلسه مشاوره با اهداف و چشم‌اندازهای وبمستر مورد نظر آشنا شده و خدمات تولید محتوا را در جهت نایل آمدن به آن اهداف تنظیم می‌کنیم.

دارای نمونه کارهای موفق تولید محتوا

برای شناسایی بهترین شرکت تولید محتوا می‌توانید از نمونه کارهای آنها استفاده کنید. برندها و وبسایت‌های صاحب نام و معروف معمولا حساس‌تر و با وسواس بیشتری انتخاب می‌کنند، در نتیجه اگر با شرکتی تجربه موفق تولید محتوا داشته‌اند پس یعنی می‌توان آن را بهترین شرکت تولید محتوا دانست. چرا که نه؟!

همچنین بهترین شرکت های تولید محتوا باید خود را در زمینه تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی نیز تقویت نمایند و با اصول و قواعد هر یک را این رسانه‌ها آشنا باشند، زیرا تولید محتوا برای شبکههای اجتماعی از جمله اینستاگرام در دنیای امروز بسیار طرفدار دارد.

حرف آخر

اینکه تولید محتوا برای وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی اصول و قوانینی دارد که با رعایت آنها می‌توان به دریافت بازدید و جذب مخاطب بالا امیدوار بود. در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا آماده‌ایم تا با همراهی تیم نویسندگان خوش‌ذوق و باتجربه خود، محتواهایی از هر نظر عالی و خیره‌کننده را در اختیار شما وبمسترهای عزیز قرار دهیم.

بهترین شرکت تولید محتوا بودن کار آسانی نیست زیرا دنیای محتواها و ابزارهای تولید آن روز به روز در حال دگرگونی و پیشرفت است، اما ما نیز عقب ننشسته‌ایم و پا به پای این قطار پرسرعت در حرکت‌ایم!

منبع: bit.ly twitter.com

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart