ربات اینستاگرام چیست؟ | معرفی 4 مورد از بهترین ربات های اینستاگرام
Search
Close this search box.

ربات اینستاگرام چیست؟ | معرفی 4 مورد از بهترین ربات های اینستاگرام

زمان مطالعه: 7 دقیقه
ربات اینستاگرام چیست

لیست محتوا

Contents

امروزه اینستاگرام برای اکثر کسب و کارها یک شبکه اجتماعی است که می‌توانند فروش بالایی از آن داشته باشند و دراین فضا تعدادی پیج شخصی وجود دارد که به دنبال افزایش فالوور هستند.

کمی قبل تر کاربران اینستاگرام برای افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام روزانه دست به کارهایی می زدند مانند: فالو و آن‌فالو کردن دیگر کاربرها، یا هر روز 50 تا60 پست را لایک می کردند تا از این طریق دیگران هم لایک کنند.

اما امروزه در عصر تکنولوژی قرار داریم و دیگه جایی برای اینکه بخواهید روزانه چند نفر رو فالو کنید نیست. یا هر روز افرادی را لایک کنید تا شاید آن‌هاهم شمارو لایک کنند، این کار هم وقت گیر است و هم درصد تعامل کمی به پیج شما می دهد.

برای همین است که ربات‌ اینستاگرام پا به میدان گذاشت، در واقع کاراصلی ربات اینستاگرام بالا بردن فعالیت اکانت اینستاگرامی شما است.

این امر در نهایت منجر به افزایش بازدید اکانت و پست های شما می شود. وظایف ربات اینستاگرام با توجه به نوع ربات متغییر است.

اگر به تازگی کسب و کاری در اینستاگرام راه اندازی کردید اما تخصص لازم را در این زمینه ندارید کارشناسان ما با انجام خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی به شما در این زمینه کمک خواهند کرد.

ربات های اینستاگرام به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

1-ربات اینستاگرامی افزایش فالوور فیک(افزایش فالوور)

ربات ‌اینستاگرامی یا (ربات افزایش فالوور) رباتی است که با پرداخت هزینه نسبتاً کم‌تری، تعداد فالوورهای شما را بالا می برد. این نوع فالووربیشتر می‌تواند در شروع فعالیت یک پیج کمک بسیار خوبی برای شما باشد.

شاید از خود بپرسید فالوور فیک چه کمکی به من می کند خب به این مثال توجه کنید، فرض کنید وارد اینستاگرام خود می شوید و دو پیج اینستاگرام را انتخاب می‌کنید، هر دوی این پیج ها به صورت آنلاین به فروش تخصصی کیف می پردازند (توجه داشته باشید هر دو پیج واقعی بوده).

یکی از این پیج‌ها که با آن رو به رو می شوید از نظر کیفیت و زیبایی درجه یک است اما تعداد فالوورهای این پیج 150 نفر، حالا به سراغ پیج دوم می رویم این پیج هم از نظر زیبایی و کیفیت درجه یک ، اما تعداد فالوورهای این پیج 5k است، شما اگر باشید از کدام پیج خرید می کنید؟

در فضایی مانند اینستاگرام، مهم‌ترین شاخصی که می‌تواند اعتبار شما را پیش مخاطبان‌تان مشخص کند، تعداد فالوورهای پیج است؛ زیرا هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، نشان دهنده میزان محبوبیت شما است و این حس را به کاربران جدید انتقال می‌دهد که آن‌ها هم می‌توانند به شما اعتماد کنند و از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند.

اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که این اکانت‌ها به‌دلیل غیر واقعی بودنشان، نمی‌توانند بر روی میزان لایک‌ها، کامنت، سیو، ویو ویدئوها تأثیر بگذارند.

بیاید دوباره برگردیم به مثال پیج های کیف، تصور کنید در پیجی که تعداد فالوورهایش 5k است در حال تماشای کیف ها هستید، نگاهی به تعداد لایک و کامنت پیج می کنید و می بینید 50 تا کامنت و 150 تا لایک دارد.

حال شما به عنوان یک کاربر اینستاگرامی متوجه می شوید که فالوورهای این پیج فیک هستند، زیرا تعداد لایک یا کامنت پست‌ها با یک نسبت مشخص رشد پیدا می کنند، بنابراین سعی کنید برای خرید فالوور فیک از ربات اینستاگرام، با رعایت حد اعتدال اقدام به خرید نمایید یعنی اگر200 تا فالوور واقعی دارید هیچ وقت 20k فالوور فیک نخرید بهتر است 1k یا 2k در حال حاضر خریداری کنید و اگر تعداد فالوورهای شما افزایش یافت، می توانید این فالوورهای فیک را از طریق ربات اینستاگرام افزایش دهید، اگر به این نکته توجه نکنید ممکن است باعث بی اعتمادی در کاربران شوید.

ربات اینستاگرامی که برای شما عزیزان شرح داده‌ایم فقط مختص به فالوور فیک نیست بلکه می توانید از این ربات اینستاگرام برای خرید لایک فیک، کامنت فیک و حتی ویو فیک استفاده کنید، فقط به میزان خرید این ها توجه داشته باشید که تعداد فالوورهای شما 5k نباشد و تعداد لایک یک پست شما 25k ، که این باعث بی اعتمادی در کاربر خواهد شد.

2-ربات‌ اینستاگرامی فالوور واقعی(هدفمند)

ربات اینستاگرام مانند یک کارمندی است که هیچ وقت خسته نمی‌شود واین ربات صفحه‌ی اینستاگرام ما را با دستوراتی که به آن می‌دهیم، به صورت شبانه روزی مدیریت می‌کند. ربات ها معمولاً با فالو و آن‌فالو نمودن صفحات مرتبط با پیج ما باعث افزایش فالور و تعامل پیج شما می شوند و در بعضی مواقع ربات‌هایی هستند که این کار را با لایک کردن پیج هایی مرتبط با حوزه کاری ما انجام می‌دهند و توجه کاربران را به صفحه‌ی ما جلب می‌کند.

این روش ها باعث افزایش فالوور فعال و واقعی علاقه مند به مطالب پیج ما می‌شود. استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی دارای مزیت‌هایی می‌باشد که به ندرت در روش‌های دیگر افزایش فالوور آن‌ها را مشاهده میکنیم.

یکی از بهترین ویژگی‌های یک ربات اینستاگرامی کارکرد ربات، به صورت شبانه روزی آن است. حتی در زمانی که سیستم ما خاموش است و به اینترنت متصل نیستیم، ربات اینستاگرامی با توجه به دستوراتی که به آن داده‌ایم فعالیت خود را ادامه می‌دهد. بنابراین ما می‌توانیم با خیالی آسوده تمرکز و زمان خود را به کیفیت پست‌هایمان اختصاص دهیم.

یکی از ویژگی‌های مهمی که کاربران زیادی را به سمت استفاده از ربات اینستاگرامی آورده است، ارزان تر بودن نسبت به تبلیغات جذب فالوور است.
در واقع با استفاده از ربات اینستاگرام با هزینه‌ی نسبتاً کمی روزانه بر تعداد فالوور‌های واقعی و فعال پیج ما افزوده می‌شود. در نتیجه تعداد لایک، بازدید و کامنت‌های پیج اینستاگرام ما که برای اسپانسرها جذاب است، در مدت زمان کوتاهی افزایش چشمگیری می‌یابد.

کار ربات اینستاگرام زمانی جذاب می شود که این فالوورهایی که توسط ربات‌ها جذب می‌شوند واقعی بوده و باعث تعامل بسیار بالایی در پیج ما می شوند واین نکته جزء ارزشمند ترین ویژگی‌های این ربات ها است.

همانطور که گفته شد ارزش یک پیج اینستاگرام به میزان واقعی و فعال بودن فالوورهای آن پیج بستگی دارد. داشتن فالوورهای فیک از کامنت‌ها و لایک‌ها مشخص می‌شود و افراد دیگر حاضر نیستند تبلیغات خود را بر عهده‌ی پیجی بگذارند که تعداد فالوور واقعی کمی دارند.

همچنین ربات اینستاگرام به ما این امکان را می‌دهد که پیام مشخصی را برای پاسخ‌ به دایرکت‌ها و کامنت‌ها تعیین کنیم تا در صورت نیاز توسط ربات به کار گرفته شود. در واقع فعالیت دائمی پیج باعث اعتماد و افزایش بیشتر مخاطبان می‌شود.

 

بهترین ربات اینستاگرام

چند مورد از بهترین ربات های اینستاگرام 2020

ربات اینستاگرامی اینستا ربات

اینستا ربات یک ربات عالی و کار آمد، که تعداد زیادی از متخصصان و کاربران از آن استفاده می کنند.

پشتیبانی خوب و امکانات عالی این ربات مثال زدنی است. با توجه به آپدیت‌های ماهانه اینستاگرام، اینستا ربات ماهانه به روزرسانی می‌شود. اگر می خواهید بدون دردسر از یک ربات اینستاگرام خوب استفاده کنید این ربات را به شما پیشنهاد می کنم.

ربات‌ها شاید خیلی کارآمد باشند، اما در عین حال کاربران زیادی از اینکه اکانتشان بسته شود نگران هستند. این ربات به دلیل به روزرسانی‌های متعدد از بسته شدن حساب شما جلوگیری می کند، با این کار توانسته است اعتماد زیادی از کاربران اینستاگرام را بدست آورد.

امکانات ربات اینستاگرامی اینستا ربات

1- زمانبندی هوشمند ربات
2- جذب فالوور بر اساس محدوده زمانی
3- جذب فالوور بر اساس جنسیت
4- جذب فالوور بر اساس هشتگ
5- ارسال پیام دایرکت
6- ارسال کامنت تبلیغاتی
7- حذف کامنت های توهین آمیز
8- ارسال ویدیو در لایو
9- ارسال پست به صورت زمانبندی شده
10- پشتیبانی عالی

ربات اینستاگرامی اینستاساز

یکی از قوی ترین و بهترین ربات های اینستاگرام ربات اینستاساز است که می‌توان جزء اولین ربات های اینستاگرام در ایران دانست.

این ربات ازنظر قابلیت و امکانات بسیار فوق العاده است. پشتیبانی خوبی داشته و می توان به این ربات هم اعتماد کرد.

از ویژگی های منحصر به فرد این ربات اینستاگرامی، می توان به گزارش گیری حرفه ای از فعالیت های انجام شده در ربات اشاره کرد. ربات اینستاساز دقیقا به شما می‌گوید که فالوورهای جدید شما به خاطر کدام فعالیت شما را فالو کرده اند.

ربات اینستاساز تمام قابلیت‌های یک ربات اینستاگرامی خوب را مثل هدف گیری هوشمندانه، ارسال پیام دایرکت، لایک کامنت، جذب فالوور بر اساس جنسیت، جذب فالوور بر اساس منطقه جغرافیایی و نقشه و … را دارد.

امکانات ربات اینستاگرامی اینستاساز

1- جذب فالوور بر اساس جنسیت
2- جذب فالوور بر اساس نقشه و محدوده
3- قابلیت ارسال پیام انبوه دایرکت
4- قابلیت لایک کردن کامنت ها
5- جذب فالوور هوشمندانه بر اساس اهداف
6- گزارش گیری حرفه ای از فعالیت های انجام شده
7- انتشار پست های زمان بندی شده
8- سه روز تست رایگان
9- پشتیبانی خوب

 

ربات اینستاگرامی ایران سوشال

ربات ایران سوشال را هم می توان به عنوان یکی از بهترین ربات های ایستاگرام دانست چرا که امکانات و ویژگی های آن دقیقا مانند دو ربات قبلی است اما با این تفاوت که در خدمات ارائه شده تفاوت هایی از لحاظ ارائه امکانات جانبی دارد.

ربات ایران سوشال زیر مجموعه شرکت آکادمی دیجیتال مارکتینگ است و در هر ماه دوره های بازاریابی دیجیتال زیادی را توسط اساتید برتر در ایران برگزار می کنند. از این رو می توان به این ربات هم اعتماد کرد.

این ربات بی عیب نیست و تنها یک عیب چشم‌گیری که داشته این است که در تمامی پلن های ربات ایران سوشال امکانات پایه ای ربات یکسان است اما مدت زمان اشتراک زمانی و خدمات جانبی آن متفاوت می باشد.

امکانات ربات اینستاگرامی ایران سوشال

1- رابط کاربری و تجربه کاربری دلنشین
2- هدف گذاری هوشمند برای فعالیت های ربات
3- جذب فالوور بر اساس محدوده جغرافیایی
4- دنبال کردن هشتگ ها و جذب فالوور
5- ارسال پست های زمان بندی شده
6- معرفی خدمات از طریق ارسال پیام دایرکت
7- ارسال کامنت تبلیغاتی انبوه
8- نمایش آمار به صورت زنده و پیشرفته
9- ارائه کارگاه آموزشی رایگان کار با ربات ایران سوشال
10- پشتیبانی حرفه ای با پرداخت هزینه اضافی

روبوکلیک

ربات اینستاگرامی بعدی، یک ربات جذاب و کاربردی، که نام این ربات ربوکلیک است.روبوکلیک هم جزء ربات های قدیمی اینستاگرام است که تاکنون مشتریان زیادی را جذب کرده است.

روبوکلیک از لحاظ امنیت اکانت اینستاگرام و پشتیبانی مورد تایید است. افرادی که تاکنون از این ربات استفاده کرده اند رضایت خوبی از این ربات داشته اند. جز تعدادی از کاربران که گلایه هایی از پشتیبانی این ربات داشته‌اند. امکانات این ربات هم دقیقا مثل دیگر ربات ها می باشد.

ربات روبوکلیک به تازگی مشکلی در هنگام ورود به پنل کاربری مشتریان داشته که طبق گفته یکی از کاربران سایت این مشکل حل شده است.

از این ربات اینستاگرام هم می توانید به مدت سه روز استفاده رایگان داشته باشید تا با سرعت، کیفیت و امکانتش آشنا شوید.

امکانات ربات اینستاگرام روبوکلیک

1- دارای تجربه کاربری خوب
2- شناسایی پیج های اسپم
3- قابلیت فعالیت مانند انسان
4- بررسی جذب از زمان انتشار پست توسط کاربر
5- قابلیت تحلیل پیشرفت فعالیت های ربات
6- افزایش فالوور با قابلیت تفکیک جنسیتی
7- جذب فالوور از لوکیشن
8- جذب فالوور از هشتگ
9- پشتیبانی خوب و به موقع

سخن اخر

تاکنون متوجه شده‌ایم که ربات اینستاگرام کاربرد های مختلفی دارند و در امر افزایش فالوور، لایک وکامنت کمک بسیار زیادی به ما می کنند.
بهتر است اگر به دنبال یک پیج با تعامل بالا هستیم از ربات اینستاگرامی با فالوور واقعی استفاده کنید، این ربات ها افرادی هدفمند و واقعی به پیج شما می افزایند.

ودر اخر چند ربات اینستاگرامی برای شما نام بردیم که کاربران زیادی از ان استفاده می کنند و مورد اعتماد افراد زیادی هستند.

منبع: shor.by bit.ly

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart