شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد | آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا
Search
Close this search box.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد

زمان مطالعه: 7 دقیقه
شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد

لیست محتوا

Contents

از زمانی که دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی حضور پیدا کرد، تغییرات زیادی در کسب و کارها را به همراه داشت. در همین دوران بود که وجود یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و سایر استان‌های کشور مورد نیاز شد تا کسب و کارهای مختلف را برای رو به رو شدن با این تغییرات راهنمایی کنند.

دیجیتال مارکتینگ یک علم است و زیر شاخه‌های متنوعی دارد. ما در این مقاله ابتدا خود دیجیتال مارکتینگ و سپس خدمات یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و دیگر نقاط کشور را شرح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید. اگر هم علاقه مند به آشنایی با شرکت دیجیتال مارکتینگ در اراک و خدمات آنها هستید کلیک کنید.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی (Digital Marketing) به تازگی مطرح شده است. زمانی که اینترنت در دنیا همه‌گیر شد و دور افتاده‌ترین نقاط جهان نیز به اینترنت پرسرعت دسترسی داشتند، شمار کاربران آنلاین نیز رو به افزایش رفت.

در این موقعیت، کسب و کارها به این فکر افتادند که از این تعداد بالای کاربران که در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی سرگردان بودند، به صورت هدفمند استفاده کنند. آنها کسب و کار خود را از طریق فضای اینترنت معرفی می‌کنند و در جهت فروش و بازاریابی محصولات و خدمات خود فعالیت می‌کنند. به این کار دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی گفته می‌شود. این فعالیت‌ها می‌توانند با اهداف مختلفی از جمله؛ بازاریابی محصولات، بررسی و آنالیز رفتار کاربران و … صورت بگیرند.

دیجیتال مارکتینگ به دو صورت آفلاین و آنلاین اتفاق می‌افتد. بازاریابی دیجیتالی آفلاین نقطه مقابل آنلاین است و این یعنی فعالیت‌های حوزه بازاریابی و فروش خارج از بستر اینترنت انجام می‌گیرند. مانند؛ بنر و بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهرها، آگاهی‌های تبلیغاتی چاپ شده در روزنامه و مجلات، بروشورها و … .

اما برخی از کسب و کارها با تکنیک‌های این دانش آشنایی نداشتند و نمی‌دانستند که چگونه باید این کاربران اینترنت و شبکه‌های اجتماعی را به سمت کسب و کار خود بکشانند. در این زمان کارشناسان و کسانی که تجربه و تخصص این کار را دارند، با همکاری هم یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و یا دیگر مناطق کشور را تاسیس کرده و به کسب و کارها در این زمینه‌ها مشاوره و خدمات می‌دهند.

در بخش‌های بعدی این مقاله، سه دسته از خدماتی که یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و دیگر نقاط کشور ارائه می‌دهند را به اختصار شرح خواهیم داد. ما نیز در آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا با همراهی تیم متخصص و باتجربه، خدمات دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

 

خدمات سئو در شهر مشهد

اگر یک وبسایت برای فروش محصولات خود داشته باشید، قطعا تا به حال واژه سئو را شنیده‌اید. اما آیا می‌دانید سئو چیست و چه اهمیتی دارد؟ شاید بتوان گفت که سئو مهم‌ترین مساله در مورد یک وبسایت است. سئو میزان موفقیت کسب و کار شما را در مقایسه با دیگر وبسایت‌های آن حوزه کاری مشخص می‌کند. یا به عبارت دیگر، معتبر بودن وبسایت شما از نظر گوگل را سئو می گویند. خدمات سئو یکی از اصلی‌ترین بخش‌های یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد محسوب می‌شود.

زمانی که گوگل یک وبسایت را برای کاربران مفید بداند، به آن یک رتبه یا امتیاز می‌دهد. این امتیاز وضعیت وبسایت‌ها را در نتایج گوگل نشان می‌دهد. یعنی اگر وبسایتی سئوی قابل قبولی داشته باشد، زمانی که مخاطب عبارت مرتبطی را در گوگل جستجو می‌کند، گوگل آن وبسایت را بالاتر از همه در نتایج خود قرار می‌دهد.

رتبه بالا داشتن یک وبسایت در نتایج گوگل، سبب می‌شود تا کاربران بیشتری آن وبسایت را انتخاب کنند. زیرا امروزه بسیاری از افراد با این امتیازدهی گوگل آشنا هستند. شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و دیگر نقاط ایران و جهان، به کسب و کارها کمک می‌کنند تا بتوانند رتبه خود را در گوگل بهبود ببخشند.

در این قسمت نیز سه ترفند که شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد به کار می‌برد تا رتبه یک وبسایت را کاهش بدهد، نام می‌بریم:

بهترین کلمات کلیدی (keywords)

کاربران آنلاین سوالات و مطالب مورد نیاز خود را در قالب عبارت‌هایی در گوگل جستجو می‌کنند. این عبارت‌ها را کلمات کلیدی می‌گویند. گوگل نیز برای اینکه پاسخ کاربر را بدهد، الگوریتم‌های خود را به کار می‌گیرد و مرتبط‌ترین مقالات را به کاربر پیشنهاد می‌دهد. الگوریتم‌های گوگل باید بتوانند کاربر را راهنمایی کنند و به مقالاتی که پاسخ او را می‌دهند‌، منتقل کنند.
برای این کار از کلمات کلیدی کمک می‌گیرند. یعنی مقالاتی که کلمه کلیدی سرچ‌شده را در متن خود داشته باشند به کاربر پیشنهاد می‌دهند.

پس انتخاب این کلمات و تعداد تکرار آنها در یک مقاله اهمیت بسیار بالایی دارد. شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد سعی دارند تا با تحلیل و بررسی‌های دقیق، بهترین کلمات کلیدی را برای یک کسب و کار پیشنهاد نمایند.

لینک سازی داخلی (Internal linking)

لینک‌های داخلی یعنی لینک‌هایی که در یک مقاله قرار دارند و کاربران را به صفحات دیگر از همان وبسایت یا دامین انتقال می‌دهند. به این ترتیب کاربران مدت زمان بیشتری با مطالب یک وبسایت درگیر می‌شوند و به عبارتی عمق کلیک بازدیدکنندگان را بالا می‌رود.

هر چه کاربران بیشتری با مدت زمان بیشتری در یک وبسایت سرگرم شوند، گوگل آن وبسایت را مفید و کاربردی می‌شناسد و در جستجوهای بعدی آن وبسایت را به کاربران معرفی می‌کند.
به کارگیری به جا و اصولی این لینک‌های داخلی در یک وبسایت، یکی از تخصص‌های شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد است.

بهینه سازی سرعت وبسایت

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و دیگر مناطق کشور، سعی دارند تا سرعت وبسایت‌ها را بهبود ببخشند. همان طور که می‌دانید، سرعت لود شدن یا به نمایش درآمدن یک وبسایت در میزان رضایت کاربران بسیار تاثیرگذار است. زیرا اگر یک وبسایت وقت زیادی از مخاطب را به هدر دهد، حتی اگر جز اولین نتایج گوگل باشد، باز هم کاربر به آن مراجعه نخواهد کرد. پس بهبود سرعت وبسایت خود را به شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد یا محل سکونت خود بسپارید، تا کاربران را به خاطر کند بودن وبسایت‌تان فراری ندهید.

 

خدمات سئو در شهر مشهد

خدمات تولید محتوا در شهر مشهد

برای اینکه مخاطبان را به وبسایت و محصولات خود جذب کنید، باید محتواهای جذاب و کاربردی تولید نمایید. تا زمانی که برای تولید محتواهای خود وقت و انرژی صرف نکنید، آنها موفق نمی‌شوند تا مخاطب را به سمت کسب و کار شما هدایت کنند و این یعنی به بازدهی که شایسته آن هستید نخواهید رسید.

محتواهای تولیدی یک کسب و کار از هر نوع (ویدئو، تصویر، صوت و متن) و یا قالبی (رئال، اینفوگرافیک، پادکست، استاپ‌موشن، مقاله، کپشن و …) که باشند، باید برخی از نکات را در تهیه و طراحی آنها رعایت کنید تا بتوانید بازخورد مناسبی را دریافت نمایید.

اگر در تولید هیچ‌ کدام از این محتواها تخصصی ندارید، می‌توانید از خدمات تولید محتوای شرکت دیجیتال مارکیتنگ در مشهد یا محل سکونت خود استفاده کنید. شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد محتواهایی تولید خواهند کرد که علاوه بر اینکه نیاز مخاطب را برطرف می‌کنند، از نظر آنها جذاب و گیرا است. در این بخش نیز چهار مورد از نکاتی که بیشترین اهمیت را در موفقیت یک محتوا دارند را عنوان می‌کنیم:

تولید محتوا با رعایت اصول سئو

اهمیت سئو در بهبود شرایط کسب و کارها کاملا روشن است. در نتیجه محتواهای سئو شده نیز می‌توانند نقش مهمی را در کاهش رتبه گوگل وبسایت‌ها ایفا کنند. به همین منظور لازم است تا شرکت‌ دیجیتال مارکتینگ در مشهد و دیگر نقاط کشور نیز این مساله را رعایت کنند. در غیر این صورت کارفرما باید یک هزینه جدا برای سئو شدن محتواها پرداخت کند که این موضوع برای برخی کسب و کارها که محدودیت سرمایه دارند، اصلا خوشایند نمی‌باشد.

تناسب با جامعه هدف

زمانی که شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد پروژه تولید محتوایی را می‌پذیرند، موظف‌اند تا قبل شروع فعالیت، مخاطبان آن کسب و کار را آنالیز کنند. با تحقیق و بررسی شرایط مخاطبان یک کسب و کار به موارد پراهمیت زیادی دست پیدا می‌کنید، از جمله؛

لحن مناسب این مخاطبان چیست؟
تم و رنگ‌بندی محتواهای تصویری به چه صورت باشند تا بیشترین تاثیر را در این مخاطبان بگذارند؟
برای این مخاطبان تا چه میزان می‌توان تخصصی صحبت کرد؟
و …

پاسخ دادن به این سوالات قبل از تولید محتواها باعث می‌شود که بتوان محتوایی را طراحی و تولید کرد که بالاترین میزان رضایت را از طرف مخاطب به دنبال داشته باشد.

تولید محتوا با رعایت اصول و علائم نگارشی

یکی از مواردی که در مورد محتواهای متنی بسیار اهمیت دارد، رعایت اصول و علائم نگارشی است. اگر در تولید محتواهای متنی این موارد در نظر گرفته نشوند، خوانایی را به شدت تضعیف می‌کنند و در نهایت نیز میزان برقراری تعامل با مخاطب را کاهش می‌دهد.

پاراگراف‌های طولانی و بدون فاصله گذاری صحیح، علائم نگارشی نادرست و وجود غلط‌های املایی، سبب می‌شود تا کاربران علاقه‌ای به مطالعه آن مقاله نشان ندهند. زیرا نه تنها آنها را به پاسخ سوالاتشان نمی‌رساند، بلکه ممکن است مفهومی را حتی به اشتباه به مخاطبان منتقل کند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و سایر مناطق موظف‌اند تا در تولید محتواهای متنی این اصل را مدنظر قرار دهند و به هیچ وجه محتوای بدون علائم نگارشی را در معرض دید مخاطب قرار ندهد.

محتوای شخصی سازی شده

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دنبال یک مطلب چند وبسایت را زیر رو کنید اما متوجه شوید که همه‌ آنها محتواهای یکدیگر را کپی کرده اند و بدون هیچ تغییری آن را در وبسایت خود منتشر نموده‌اند.

این یعنی آنها هیچ ارزشی برای حق کپی‌رایت و شخصی سازی محتوا قائل نبوده‌اند. به همین دلیل توصیه می‌شود که محتواهای خود را اختصاصی کنید تا کاربران در مواجه با آن متوجه شوند که این محتوا خاص است و برای این برند و کسب و کار تولید شده است.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد نیز برای تولید محتواها این اصل را در نظر می‌گیرند و محتواهایی تولید می‌کنند که نمایان‌گر یک برند و کسب و کار خاص است. یعنی به عنوان مثال در رنگ‌بندی تصاویر از تم رنگی لوگو آن برند استفاده می‌کنند.

خدمات تولید محتوا در شهر مشهد

تبلیغات اینستاگرام در شهر مشهد

کسب و کارها تصمیم گرفتند تا علاوه بر تبلیغات آفلاین یا محیطی، تبلیغات در فضای اینترنت را نیز انجام دهند. با وجود تعداد بالای کاربران در دنیای اینترنت، تبلیغات در این بستر بسیار سودآور و مفید است.

به همین منظور برای اینکه هزینه تبلیغات بالا نرود، لازم بود تا کمی هدفمندتر عمل کنند و به جای اینکه در همه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنند، یک یا چند رسانه که مناسب‌تر است را انتخاب کرده و سرمایه خود را در آن رسانه‌ها متمرکز نمایند.

یکی از رسانه‌هایی که برای کسب و کارهای B2C بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، اینستاگرام می‌باشد. این شبکه اجتماعی به طرز حیرت‌انگیزی در ایران و دنیا محبوب است و کاربران فعال بسیاری را در خود جای داده است.

اگر از قابلیت‌ها و امکانات این شبکه اجتماعی اطلاعی ندارید، می‌توانید از خدمات تبلیغات اینستاگرام شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد یا شهر محل سکونت خود کمک بگیرید، و با تبلیغات در این شبکه اجتماعی، به سود و فروش بالایی برسید

حرف آخر

اگر از وضعیت کسب و کار آنلاین خود رضایت کافی ندارید و آرزو دارید به یکی از کسب و کارهای موفق در حوزه خودتان تبدیل شوید، دست از مقایسه بردارید و از شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد یا شهر محل سکونت خود مشاوره بگیرید.

برای موفقیت در کسب وکارهای آنلاین تنها کافیست ترفندها و تکنیک‌های جذب مخاطب را بدانید و به کار ببرید. ما در این مقاله سه روش اصلی که می‌تواند به شما کمک کند تا سهم بیشتری از بازار را در دست بگیرید، شرح خواهیم داد.

سپس ترفندها و نکات این سه موضوع و دلیل اهمیت هر کدام را عنوان می‌کنیم. یادآور می‌شویم که اگر در بحث دیجیتال مارکتینگ تخصصی ندارید، کار را به شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد و با محل زندگی خود بسپارید و از دیدن نتیجه آن حیرت‌زده شوید.

موفق و سربلند باشید.

منبع : bit.ly  tinyurl.com
خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات دیجیتال مارکتینگ ، انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ ، دنیای دیجیتال مارکتینگ ، آژانس های دیجیتال مارکتینگ ، لیست خدمات دیجیتال مارکتینگ ، سایت دیجیتال مارکتینگ ، مقاله دیجیتال مارکتینگ ، شرکت دیجیتال مارکتینگ

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart