شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران | آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا
Search
Close this search box.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران

زمان مطالعه: 7 دقیقه
شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران

لیست محتوا

Contents

با دیجیتالی شدن دنیای امروز کسب و کارها، دیگر با روش های سنتی نمیتوان در میان رقبای خود شناخته شدو از آنها پیشی گرفت. به همین منظور برای آن که بهترین خود در حوزه فعالیت خود باشید باید در فضای دیجیتال هم کسب و کار خود را معرفی کنید.

شرکت های دیجیتال مارکتینگ همان مکانی است که میتوان با کمک آنها خود را بهتر در فضای دیجیتال جای داد و مخاطبان زیادی را جذب خود کرد و در نهایت به سود و بازدهی باور نکردنی دست یافت.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران از جمله شرکت هایی است که با ارائه خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ به یاری کسب و کارها در شهر تهران و دیگر شهرها آمده تا بتوانند به صورت اصولی در این فضا فعالیت کنند. شرکت دیجیتال مارکتینگ پویا یکی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ است که می تواند شما را در این زمینه همراهی کند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران با مطالعه و بررسی محصول یا خدمات یک برند مشخص، بازار هدف آنها را زیر نظر گرفته و پس از تحلیل رقبای آنها، خدماتی که در بستر نت میتواند آنها را به جایگاه بالایی برساند به کسب و کارها معرفی و برایشان انجام میدهند.

به یاد داشته باشید یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب و با تجربه میتواند تاثیر بسزایی در موفقیت و پیشرفت شما داشته باشد.

ما در مقاله شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران سعی داریم با معرفی خدماتی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها ارائه میدهند شما را بیشتر با این نوع شرکت ها آشنا سازیم. پس تا انتهای مقاله در کنارمان باشید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران در یک نگاه

شاید در ده ساله گذشته بسیاری از افراد میتوانستند با روش های سنتی به کسب و کار خود رونق دهند و در بازار خود شناخته شوند اما امروزه پیش رفتن با روش های سنتی دیگر جوابگو نیست و برای بقای خود در بین مخاطبان باید در فضای دیجیتال حضور داشته باشند.

برای ماندن در این فضا باید با اصول و خدماتی که میتوان در آن انجام داد و به خروجی خوبی رسید آشنا بود. شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران از جمله شرکت هایی است که به واسطه تیم مجرب میتواند رشد کسب و کارها را تضمین کند.

خدماتی که در شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران ارائه میدهد میتوان به سئو و بهینه سازی وبسایت ها، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، تبلیغات گوگل و تولید محتوا اشاره کرد. که در ادامه هر کدام را مورد بحث قرار میدهیم.

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت ها در تهران

همانطور که میدانید بسیاری از افراد بیشتر اوقات خود را در فضای مجازی سپری کرده به طوری که اگر به سوال و یا مشکلی برخورد کردند اولین جایی که به سراغ آن میروند فضای مجازی است. گوگل یکی از موتورهای جست و جو قدرتمندی است که توانسته روزانه میزبان میلیون ها بازدیدکننده باشد. از این رو با توجه به این که هر فردی گوگل را برای رسیدن به پاسخ سوالات خود انتخاب میکند، میتوان پی برد حضور در گوگل از واجبات کسب و کارها به شمار میرود.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران با ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت ها به کمک برندهای مختلفی آمده که به واسطه آن بتوانند در گوگل رتبه گرفته و بالاترین جایگاه را داشته باشند.

سئو همیشه یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین خدمات شرکت دیجیتال مارکتنیگ در تهران است. سئو همانطور که از اسم آن پیداست وظیفه دارد سایت شما را به بالاترین صفحات گوگل برساند و میتوان گفت سئو و بهینه سازی وب سایت ها تاثیر بسزایی بر دیگر خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران دارد.

 

خدمات سئو در تهران

 

جناب گوگل روزانه بالغ بر 3.5 میلیارد سرچ را پشتیبانی کرده و برای هر شخصی که به هر دلیلی گوگل را انتخاب کرده، نقش راهنما را ایفا میکند و آن را به سایت مورد نظر می رساند.
تیم های شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران کاملا بر این موضوع آگاه بوده و می دانند که گوگل برای رتبه دهی و دسته بندی وب سایت ها بالای 140 فاکتور دارد که از جمله وظایف تیم سئو شرکت دیجیتال مارکتنیگ در تهران این است که تمامی فاکتورهای مدنظر جناب گوگل را برای وب سایت ها اعمال کنند.

اعضای تیم سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران با برنامه ریزی یک استراتژی مناسب برای سئو سایت ها در تلاش اند تا بازاریابی دیجیتال را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود انجام دهند.

برای آن که بیشتر با فعالیت های سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران آشنا شوید برخی از نکاتی که در بهینه سازی وب سایت ها پرکاربرد هستند را شرح می دهیم:

کلمات کلیدی (keywords)

انتخاب کلمات کلیدی و نحوه استفاده آنها به صورت درست و اصولی نقش مهمی در رتبه گیری و سئو وب سایت ها دارد.

کلمات کلیدی در واقع همان عباراتی است که کاربران آن را در قسمت سرچ گوگل تایپ میکنند. باید در نظر داشت ممکن است مقاله ای که مینویسید از همه جهات عالی باشد اما اگر در انتخاب کلمات کلیدی و به کارگیری آنها اشتباه عمل کنید در این حالت طبق الگوریتم های گوگل مقاله ی شما مناسب بازدیدکننده نبوده و در نهایت آن را در جایگاه های پایین تری به مخاطب نشان میدهد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران مقالاتی که دچار چنین اشتباهاتی هستند را شناسایی کرده و کلمات کلیدی که بهترین خروجی را داشته باشد برای مشتریان خود انتخاب می کند.

بهینه سازی سرعت وبسایت

سرعت وب سایت یکی از عواملی است که در دیده شدن کسب و کارها نقش مهمی دارد. شاید برای شما پیش آمده که هنگامی که بر روی سایتی کلیک میکنید مدت زمان زیادی را منتظر میمانید تا سایت برای شما باز شود.

باید گفت این موضوع برای وب سایتها به خصوص وب سایت هایی که محصول و خدماتی را ارائه میدهند بسیار حیاتی است . زیرا اگر مقاله سایت از همه نظر مناسب باشد اما سرعت سایت پایین باشد عملا گوگل آن را در رتبه های پایین تر نشان میدهد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران میتواند با استفاده از اصول و قواعد بهینه سازی سرعت وب سایتها را برعهده گیرد.

لینک سازی داخلی (Internal linking)

لینک سازی داخلی یکی از تکنیک هایی است که سئوکاران شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران از آن برای بهبود سئو استفاده می‌کند.

لینک داخلی همان لینک هایی است که دو مقاله از یک سایت را بهم پیوند میدهد. زمانی کاربر از لینک داخلی استفاده میکند که به هنگام خواندن یک مقاله با موضوع یا کلمه ای مواجه میشود که نیاز به توضیحات بیشتر دارد از این رو با کلیک بر روی آن میتواند به مقاله مرتبط به همان سایت رفته و آن را مطالعه کند.

لینک سازی داخلی موجب میشود تا کاربر مدت زمان بیشتر و طولانی تری را در وب سایت شما باشد و این مسئله برای گوگل بسیار با اهمیت بوده و موجب میشود وب سایت شما در جایگاه بالاتری قرار گیرد.

گفتنی است شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران لینک سازی داخلی را مطابق استراتژی های مناسب انجام میدهد. پس با خیال راحت میتوانید از خدمات سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران بهره مند شوید.

خدمات تولید محتوا در تهران

از اساسی ترین خدماتی که شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران خدمات تولید محتوا می باشد. اولین چیزی که مخاطب با آن برخورد میکند و تحت تاثیر آن قرار میگیرد، محتوا است. بنابراین میتوان گفت محتوایی مناسب و موفق بوده که اصولی و متناسب با حوزه فعالیت کسب و کارها تولید شود.

بعضی از افراد هنگامی که کلمه تولید محتوا به گوششان میخورد، فکر میکنند صرفا یک نوشته ی چند کلمه ای است که داخل سایت ها منتشر میشوند. از این رو سعی دارند خودشان کار تولید محتوا را برای سایت خود انجام دهند. اما باید گفت با این کار ضربه بزرگی به کسب و کار خود وارد می‍کنند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران با برخورداری از تیم ماهر و حرفه ای در زمینه تولید محتوا در تلاش است تا بتوانند محتوایی را مطابق با استراتژی تولید کنند.

 

خدمات تولید محتوا در تهران

 

محتواها انواع مختلفی دارند اما محتوای متنی بیشترین کاربرد را در این فضا به خود اختصاص داده است. اعضای تولید محتوا شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران تولید محتوای متنی را به نحوی انجام میدهند تا متناسب با قوانین و الگوریتم های گوگل باشد.

کپی نبودن محتوا، شخصی سازی و رعایت اصول نگارشی از جمله ویژگی های یک محتوای متنی خوب است که شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران برای مشتریان خود تولید می کند.
اگر میخواهید در میان رقبای خود بیشتر دیده شوید محتوای گرافیکی میتواند شانس شما را در بیشتر دیده شدن افزایش دهد.

یکی از مزایایی که محتواهای گرافیکی برای کسب و کارها و حتی مخاطب دارد این است که محتواهای گرافیکی نسبت به محتواهای متنی پیام را در کمتری زمان به مخاطب منتقل می‌کند. بنابراین باعث شده تا علاوه بر اینکه در زمان مخاطب صرفه جویی شده و رضایت مندی آن را به دنبال داشته باشد و بر پیشرفت کسب و کارها هم تاثیر بگذارد.

انواع محتواهایی که اعضای تیم تولید محتوا شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران کاملا در تولید و ساخت آنها مسلط هستند به شرح زیر است:

محتوای متنی

 •  مقاله
 • کپشن (مخصوص اینستاگرام )
 •  کتاب الکترونیک
 • خبر

محتوای تصویری

 •  رئال
 • کارتونی
 • اینفوگرافیک
 • مینو گرافیک

محتوای صوتی

 • پادکست

محتوای ویدیویی

 • رئال
 • موشن گرافیک
 • تلفیقی
 • استاپ موشن

خدمات اینستاگرام در تهران

قدرت شبکه های اجتماعی در جذب مخاطب و برندینگ موجب شده تا شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران با استفاده از این فضا بهترین موقعیت را برای دیده شدن مشتریان خود فراهم سازند.

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی پرطرفداری بوده که کاربران زیادی در آن مشغول به فعالیت بوده و توانسته موجب رونق و پیشرفت کسب و کارها شود.

همانطور که می دانید فعالیت در اینستاگرام به عنوان کاربری که پیج بیزنسی و تجاری داشته و محصول و خدماتی را به فالوور های خود معرفی می کند، باید اصولی و مطابق با الگوریتم های اینستاگرام باشد.

 

مدیریت شبکه های اجتماعی در تهران

 

پیچی موفق است که بتواند بیشترین استفاده را از این موقعیت داشته باشد. شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران با گردآوری اعضایی حرفه ای و مسلط به الگوریتم های اینستاگرام میتواند خیال کسب و کارها را از نظر فعالیت در این شبکه اجتماعی راحت کند.

اعضای تیم اینستاگرام شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران پس از بررسی بازار هدف ، مخاطبینی را که متناسب با حوزه فعالیت کسب و کار مورد نظر باشد را از راه های مختلفی از جمله تبلیغات جذب می کند.

حال که صحبت تبلیغات شد باید گفت کسی میتواند تبلیغات موثر در اینستاگرام داشته باشد که با تمامی اصول و قواعد تبلیغات در اینستاگرام آشنایی داشته باشد و این کار صرفا از تیم اینستاگرام شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران ساخته است.

برقراری ارتباط با اینفلوئنسرها یکی از شیوه های تبلیغاتی در اینستاگرام میباشد که از مدل های تبلیغاتی پربازده بوده و در پیشرفت و دیده شدن پیج کسب و کارهای مختلف میتواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی، مسابقات و دیگر اقدامی که در بازاریابی شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام نقش موثری دارد، همه و همه توسط تیم مجرب شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران و دیگر شهرها انجام میشود.

سخن آخر

ما در مقاله شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران سعی کردیم شما را با خدماتی که این شرکت ها به مشتریان خود ارائه می ‌دهند آشنا سازیم.

بهره گیری از همه خدمات دیجیتال مارکتینگ میتواند بهترین عملکرد و بازخورد را برای کسب وکارها داشته باشد. حال از شما میخواهیم اگر تجربه استفاده از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران را دارید با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

 

منبع: cutt.ly u.to

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart