شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز | آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا
Search
Close this search box.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز

زمان مطالعه: 7 دقیقه
شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز

لیست محتوا

Contents

دنیای دیجیتال همه ابعاد زندگی ها را تحت تاثیر قرار داده است. یکی نمونه این این دگرگونی، در دنیای کسب و کارها رخ داده است. و همه بیزینس ها را به سمت مدرنیته هدایت کرده است. با مشاوره ها و راهنمایی های شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز و یا محل سکونت خود، شما نیز دنیای کسب و کار خود را متحول کنید.
تنها کافیست که یک هدف برای پیشرفت در حوزه کاری خود تعیین کنید و پا در میدان بگذارید. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به شما در این راه کمک می‌کنند و خدمات آنها سبب رشد و ارتقای وضعیت کسب و کار شما می‌شود.

برای آشنایی با شرکت دیجیتال مارکتینگ در تبریز می توانید کلیک کنید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران اینترنتی، استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ در سراسر دنیا رشد چشمگیری پیدا کرده است. روزانه هزاران کاربر جدید در فضای اینترنت حضور پیدا می‌کنند و به دنبال نیازها و راه‌های رفع مشکلاتشان می‌گردند. به همین علت چندی است که کسب و کارهای مختلف فرصت را غنیمت شمرده و از این فضای پرمخاطب اینترنت، برای تبلیغ کالا و خدمات خود استفاده می‌کنند.

و اما شاید این سوال پیش بیاید که شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟ و چه فعالیت هایی می‌کنند؟ قبل از پاسخ لازم است عبارت “دیجیتال مارکتینگ” را معرفی کنیم.

دیجیتال مارکتینگ (digital marketing) یا بازاریابی دیجیتال شامل تمام فعالیت های مربوط به فروش کالا و خدمات در بستر اینترنت است. به عبارت دیگر هر گونه اقدامی که در فضای اینترنت صورت می‌گیرد تا برای کسب و کار مورد نظر تبلیغ و بازاریابی کند. این فعالیت ها می‌توانند با اهداف مختلفی از جمله؛ فروش کالا و خدمات، برندسازی و یا حتی بررسی رفتارهای مخاطبان صورت پذیرند.

حال با توجه به اینکه همه افراد با این مقوله آشنایی کافی را ندارند، شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز و شهرهای مختلف ظاهر شدند تا صاحبان کسب و کارها را در این زمینه راهنمایی کنند.

دنیای دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده و جذاب است و بخش های مختلفی را در بر می‌گیرد. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، با توجه به اینکه کسب و کار شما در چه مرحله و وضعیتی قرار دارد، و اینکه می‌خواهید به چه نتیجه ای برسید، پیشنهادات مختلفی را ارائه می‌کنند.

اگر میخواهید به کسب و کار خود را رونق بدهید و از روش های بازاریابی سنتی نتیجه مطلوب را نگرفته‌اید، می‌توانید بدون سفر به پایتخت، از شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز خدمات دریافت کنید.

از قسمت های مختلف دیجیتال مارکتینگ می‌توان به؛ سئو و بهینه سازی وبسایت ها، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و تبلیغات در گوگل و تبلیات در فضای اینترنت اشاره کرد.

در ادامه این مقاله شما را با 3 بخش اصلی و پرکاربرد آن آشنا خواهیم کرد.

 

خدمات سئو در شهر شیراز

از سال 2007 که گوگل پس از حدود 10 سال که از تاسیس‌اش می‌گذشت، برای سیستم عامل اندروید نیز قابل دسترس شد، حجم زیادی از محبوبیت را به دست آورد. تا جایی که اکنون عبارت “گوگل کردن” جایگزین “سرچ کردن” شده است و این یعنی گوگل ملکه ذهن مخاطبان بسیاری است.

در نتیجه زمانی که عبارتی در این موتور جستجوی قدرتمند وارد می‌کنید اینکه سایت ها در کدام رتبه باشند بر روی انتخاب مخاطبان تاثیرگذار‌ است. اما این رتبه بندی گوگل بر چه اساسی انجام می‌شود؟ گوگل معیار های مختلفی برای قرار دادن وبسایت ها در رتبه ها و صفحات دارد. این موتور جستجو بر اساس اینکه مطالب یک وبسایت چقدر مورد توجه و رضایت مخاطب قرار گرفته است، آنها را در رتبه های 1 تا 10 و صفحات مختلف جای می‌دهد.

تحلیلگر سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز، این معیارهای گوگل را می‌داند و به شما کمک می‌کند تا اعتبار و رتبه وبسایت خود را از نظر گوگل بالا ببرید و مخاطبان بیشتری را به سمت کسب و کار خود بکشانید.

بهینه سازی و آنالیز برخی نکات در بهبود سئو وبسایت ها موثراند. برخی از این نکات شامل؛ لینک سازی داخلی، کلمات کلیدی، بررسی وضعیت رقبا و بهینه سازی سرعت وبسایت می‌شود که به صورت خلاصه هرکدام را شرح خواهیم داد.

خدمات سئو در شهر شیراز

 کلمات کلیدی (keywords)

کلمات کلیدی یک مقاله در واقع عباراتی هستند که بیانگر محور و موضوع اصلی مقاله اند. و در مقاله بارها تکرار شده‌اند. بین این عبارت هایی که توسط کاربران جستجو می‌شوند و مقالاتی که گوگل نمایش می‌دهد رابطه ای وجود دارد. به این صورت که گاهی ممکن است شما مقاله ای از همه نظر عالی تولید کرده باشید، اما در انتخاب عنوان ها و کلمات کلیدی دقت کافی را نکرده باشید. در این حالت چون کلمه کلیدی شما هیچ شباهتی با عباراتی که کاربران آن را سرچ کرده‌اند، ندارد، در نتیجه الگوریتم های گوگل، مقاله شما را در رتبه ای که شایسته آن است قرار نخواهد داد.

به همین دلیل است که کلمات کلیدی از اهمیت بالایی برخورداراند. شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز با تحلیل و بررسی هایی که انجام می‌دهد، مناسب ترین و پرکاربردترین کلمات کلیدی را برای مطالب شما انتخاب می کند.

بهینه سازی سرعت وبسایت

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده که وبسایتی را باز کرده اید ولی زمان زیادی را منتظر نمایش دادن مطالب شده باشید؟ در این وضعیت واکنش شما چه بوده است؟

بله، قطعا بعد از ثانیه 4 ام، آن وبسایت را بسته و به وبسایت دیگری مراجعه کرده‌اید. این فاجعه است زیرا ممکن است مقاله سایت اول بسیار پربارتر و مفیدتر از مقاله سایت دوم باشد اما چون سرعت بارگیری آن کند بود، عملا حذف می‌شود.

همین مقدمه کوتاه، اهمیت سرعت وبسایت ها را کاملا روشن می‌کند. به همین دلیل سرعت لود تصاویر و مطالب بسیار مهم اند و کند بودن آنها ایرادی اساسی است. شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز، شما را در بهبود هر چه بیشتر سرعت وبسایت‌تان راهنمایی می‌کند و در نتیجه سئو شما را ارتقا خواهد داد.

لینک سازی داخلی (Internal linking)

یکی دیگر از تکنیک های موثر در بهبود سئو، لینک سازی داخلی است. لینک های داخلی، لینک هایی هستند که دو مقاله از یک دامین را به هم پیوند می‌دهد. یعنی کاربری که در حال مطاله یک مقاله است با لینک هایی مواجه می‌‌شود که او را به مقاله های مرتبط که متعلق به همان سایت هستند، راهنمایی می‌کند.

همین کار به ظاهر ساده باعث می‌شود که کاربر زمان بیشتری را در یک وبسایت بگذراند و این یعنی یکی از فاکتورهایی که به گوگل نشان می‌دهد مقالات وبسایت شما مفید هستند.اما از ظاهر ساده آن به اشتباه نیفتید و در لینک سازی داخلی افراط نکنید. بلکه این کار را به شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز یا در شهر خود بسپارید تا با استفاده از استراتژی های مناسب، این کار را به انجام برسانند.

استراتژی های مختلفی می‌توانند در بهبود سئو وبسایت ها تاثیر گذار باشند. شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز با تجربه و دانشی که در این زمینه دارد، بهترین تکنیک ها را به کار می‌گیرد تا اعتبار کسب و کارتان را از نظر گوگل بالا ببرد.

خدمات تولید محتوا در شهر شیراز

 

خدمات تولید محتوا در شهر شیراز

اگر دارای یک وبسایت با مضمون گردشگری در شهر زیبای شیراز هستید. قطعا پتانسیل زیادی تنها برای معرفی خود شهر شیراز وجود دارد، چه برسد به معرفی جاذبه های گردشگری کل ایران!

اما محتواهای چنین سایتی قطعا نمی‌توانند فقط از نوع محتواهای متنی باشند. بلکه وجود تصاویر و ویدئوهای کوتاه و باکیفیت بسیار جذاب و گیرا هستند و در افزایش تعداد بازدیدکنندگان وبسایت، نقش کلیدی دارند.

چند شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز هستند که می‌توانند محتواهای وبسایت شما را طراحی و تولید کنند. در تولید محتواها، از هر نوعی که باشند ( متن، تصویر، صوت و…)، رعایت نکاتی ضروری است.

برخی از این نکات اساسی را به اختصار شرح می‌دهیم:

کپی نبودن محتواهای تولیدی

محتواهای تولیدی شرکت دیجیتال مارکتینگ به هیچ عنوان نباید کپی شده از سایت های دیگر باشند. بلکه همه باید ایده‌های تازه و محتوایی جدید را ارائه کنند.

شخصی سازی

تصاویر و ویدئو ها و حتی محتواهای متنی تولیدی یک آژانس دیجیتال مارکتینگ باید برای کسب و کار مشتری شخصی سازی شوند. به عنوان مثال؛ تصاویر تولیدی باید متناسب با رنگ بندی لوگوی برند طراحی و تولید شوند تا بهترین هماهنگی را با وبسایت داشته باشند و همچنین در مخاطب نیز بیشترین تاثیر را بگذارند.

نوشتن محتوا متناسب با جامعه هدف

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ موفق، علاوه بر رعایت نکات ذکر شده، جامعه هدف هر کسب و کار را نیز در نظر می‌گیرند. اگر به مخاطبان یک وبسایت دقت نشود، محتوای تولیدی نمی‌تواند موفق باشد. عواملی از جمله؛ رده سنی، جنسیت، سطح تحصیلات، و … .

با توجه داشت که اکثر مخاطبان یک وبسایت از هر نظر در چه وضعیتی هستند، تا بتوان مثلا لحن مناسب آنها را انتخاب کرد و یا میزان سادگی و تخصصی بودن محتوا را تعیین کرد

رعایت اصول و علائم نگارشی

یک محتوای متنی هر چقدر که از نظر موضوع و مضمون، کامل و پربار باشد. اما علائم نگارشی در آن رعایت نشود. خوانایی لازم را ندارد و به جای اینکه برای مخاطب مفید واقع شود، او را گمراه و سرگردان می‌کند.

تناسب لحن و کوتاه بودن پاراگراف ها و همچنین چیدمان درست آنها نیز، تاثیر بسزایی در ارتباط گرفتن کاربران با مقالات دارد. در نتیجه هر شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز حتما باید این نکات را مد نظر قرار دهند تا مشتریان از فواید آنها بهره کافی را ببرند.

 

تبلیغات اینستاگرام در شهر شیراز

شبکه های اجتماعی به سرعت در حال گسترش و همه گیرشدن هستند و مخاطبان بسیاری را با اهداف مختلفی جذب خود کرده‌اند. برخی کسب و کاری دارند و برخی دیگر فقط برای سرگرمی در آن فعالیت می‌کنند.

در هر دوره زمانی، به یک باره و به دلایلی یک شبکه اجتماعی خاص از حجوم کاربران اشباع می‌شود. اما تصمیم هوشمندانه این است که در همان بازه زمانی طلایی، تبلیغات خود را در آن رسانه منتشر کنید.

همان طور که می‌دانید، مدتی است که اینستاگرام محبوبیت زیادی در بین کاربران آنلاین پیدا کرده است. در نتیجه تبلیغات در این شبکه اجتماعی می‌تواند نقطه پرتاب کسب و کار شما به سمت اهداف‌تان باشد.

پیج های پر مخاطب و مشهور که به آنها اینفلوئنسر نیز گفته می‌شود یکی از راه‌های انتشار تبلیغات است که بسیار پربازده و سودآور هستند هم برای کسب و کار و هم برای صاحب پیج.
قابلیت های گوناگون این اپلیکیشن سبب شده است تا راه های زیادی برای انتشار تبلیغات پیش رو داشته باشید. راه‌اندازی کمپین های تبلیغاتی و مسابقات و اقداماتی از این دست بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

 

نتیجه گیری

همان طور که بیان کردیم، دنیای دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده و جذاب است. در این مقاله دیجیتال مارکتینگ را به اختصار شرح دادیم و سه بخش اصلی آن را معرفی کردیم.
یادآوری می کنیم که اگر آشنایی زیادی با این حوزه ندارید نگران نباشید و کار را به کاردان بسپارید و از دیدن نتیجه آن حیرت‌زده شوید. شرکت های دیجیتال مارکتینگ در شهر شیراز و هر نقطه ای که سکونت دارید، می‌توانند بهترین مشاور و راهنمای شما در این زمینه باشند. زیرا وجود تیمی متخصص و تجربه تبلیغات در حوزه های کسب و کاری متفاوت، سبب حاصل شدن موفقیت بیشتری می‌شود.

منتظر نظرات سودمند شما هستیم.

 

منبع : , bit.ly

 

 

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart