بهترین شرکت طراحی سایت در ایران سال 1400 | پویا مارکتینگ
Search
Close this search box.

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران سال 1400

زمان مطالعه: 12 دقیقه
بهترین شرکت طراحی سایت

لیست محتوا

Contents

طراحی سایت یک راه مطمئن برای گذر کسب‌وکارها از شيوه‌ی سنتی به مدرن می‌باشد. بنابراین طراحی سایت باید از هر نظر بهترین باشد. زمانی که از بهترین ها در زمینه طراحی سایت سخن به میان می آید، ابتدا باید به اصولی اشاره شود که سبب تبدیل شدن یک شرکت طراحی کننده‌ی سایت به بهترین شرکت طراحی سایت می‌شود.

ما در این‌جا معیارهای بهترین بودن خود را با شما در میان می‌گذاریم.

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به تازگی قصد دارید کسب‌وکار سنتی خود را به اینترنتی تبدیل کنید و در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت دچار سردرگمی شده‌ايد، برای یک انتخاب درست تا پایان مقاله با ما همراه باشید. حتما تابه‌حال بارها از خود پرسیده‌اید که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران کدام است؟

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی‌هایی دارد؟ چگونه می‌توان ادعای شرکت‌های طراحی سایت را درباره‌ی بهترین شرکت طراحی سایت بودن باور کنیم؟ سایت‌هایی که توسط بهترین شرکت طراحی سایت راه‌اندازی می‌شوند چه مزیت‌هایی دارند؟ ما در این مقاله به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

طراحی سایت امری بسیار دشوار و هوشمندانه می‌باشد. اگرچه این امر امروزه به کمک سایت سازهای رایگان مانند وردپرس بسیار آسان شده است اما طراحی سایت برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ هنوز هم کار آسانی نمی‌باشد. دلیل آن این است که امروزه تجربه کاربری، مهم‌ترین عامل برای جذب مخاطب است و در این زمینه نیازمند تخصص و تجربه فراوان می‌باشد. دقیقا به همین دلیل است که باید در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت دقت کنید و تمامی جوانب را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که یک شرکت طراحی سایت ایده‌آل باید بتواند تمامی نیازهای شما را برطرف نماید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا با داشتن نیروهای متخصص در حوزه خدمات طراحی سایت به شما کمک می کنند تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به طراحی و ایجاد یک سایت با هدف اطلاع‌رسانی، برندسازی و ارائه و فروش محصولات آن شرکت گفته می‌شود. طراحی سایت یک فرآیند وقت‌گیر است که شامل مراحل لایه‌سازی صفحات سایت، تولید و بارگذاری محتواهای مفید، طراحی گرافیکی سایت و رعایت اصول مربوط به سئوی سایت می‌باشد.

طراحی سایت چه مراحلی دارد؟

می‌دانید که طراحی سایت به معنای طراحی و ساخت یک ‌سایت یا بهینه‌سازی و به‌روزرسانی محتوا و طراحی گرافیکی یک سایت قدیمی در بستر اینترنت می‌باشد. Web Design شامل 4 مرحله‌ی مهم است که عبارت است از:

گام 1: طراحی وایر فریم سایت

گام 2: طراحی گرافیکی

گام 3: کدنویسی و برنامه‌نویسی سایت

گام 4: راه‌اندازی سایت

انواع طراحی و راه‌اندازی سایت

سایت‌ها به‌طور کلی دو دسته هستند

 • ایستاتیک (Static Website)
 • دینامیک (Dynamic Website)

در سایت‌ ایستاتیک: محتوای سایت تنها یک‌بار جمع‌آوری و هر صفحه‌ای از سایت، جداگانه و اختصاصی طراحی و بارگذاری می‌شود. در این‌گونه سایت‌ها هر تغییری در سایت باید توسط طراح سایت انجام گیرد.

سایت دینامیک یا پویا: سایت‌های پویا نیازمند تغییرات مستمر محتوا هستند. وظیفه پویا‌سازی ‌سایت‌های داینامیک بر عهده‌ی برنامه نویس سایت می‌باشد.

وظیفه‌ی طراح سایت چیست؟

وظایف طراح سایت وابسته به این است که مسئولیت طراحی کدام بخش از سایت را بر عهده داشته باشد. برای راه‌اندازی حرفه‌ای یک سایت، به دو تیم یا دو گروه نیاز است. یک تیم برای طراحی‌های ظاهری سایت مانند شکل سایت و تیم دیگر برای طراحی کدهای سرور و کدهای غیرقابل مشاهده برای کاربران مورد نیاز است.

طراحی-سایت

اهداف طراحی سایت

در ابتدا باید هدف خود را از طراحی سایت مشخص نمایید. اگر شرکت شما خدمات دهنده یا عرضه کننده‌ی کالا باشد یا اینکه شرکتی در مقیاس بزرگتر باشید، باید ابتدا این سؤالات را از خود بپرسید که آیا شرکت شما نیاز به پنل پیامک تبلیغاتی دارد یا خیر، رابطه کاربری سایت شما به چه صورت می‌باشد و هزاران سوال دیگر که باید قبل از راه اندازی سایت خود به آن‌ها پاسخ دهید.

شما با پاسخ به این سوالات امکان انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت را خواهید داشت . شما می توانید با مشاهده نمونه سايت‌هاي طراحی شده توسط یک شرکت طراحی سایت اطلاعات زیادی در زمینه‌ی کیفیت طراحی آن شرکت به دست آورید. به خاطر داشته باشید که این شما هستید که می دانید سایتتان به چه کارهایی نیاز دارد. بنابراین بهتر است بعد از مشخص کردن هدف خود و اصولی که برای طراحی سایت خود لازم می‌دانید را بر روی یک کاغذ یادداشت نمایید.

توجه داشته باشید درصورتی که شما اهدافتان را مشخص کنید و تصمیم به طراحی سایت بگیرید سپس شرکت های متخصص در زمینه‌ی طراحی سایت این کار را بهتر انجام می دهند و در نهایت شما از نتیجه کار راضی‌تر خواهید بود و مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای طراحی سایت نخواهید شد.

بر اساس آنچه بیان شد، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای هر مجموعه ای متفاوت است. شرکت های مختلف می‌توانند با توجه به عوامل مختلف مانند میزان بودجه، سلیقه شخصی و … می‌توانند معیارها و اصول بیان شده در این قسمت را در نظر بگیرند و بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنند.

بدانید می خواهید به چه هدفی دست یابید:

به انتظارات خود از یک شرکت طراحی سایت فکر کنید وهدف خود را مشخص نمایید. به این فکر کنید که در شش ماه آینده چه اتفاقی ممکن است رخ بدهد که به شما این اطمینان را بدهد که پول خود را در جای درست خرج نموده‌اید.

به رتبه‌ی اول شدن در نتایج گوگل و بازدید بیشتر و افزایش فروش خود بیندیشید.

هدف‌هایی که از طراحی سایت می توانید به آن دست پیدا کنید، عبارت است از:

۱.افزایش فروش به‌صورت آنلاین

۲.برندسازی در فضای اینترنت

۳.ارائه‌ی محتوای مفید به مشتریان

۴.کسب درآمد از تبلیغات در سایت

شما باید از شرکتی که برای طراحی سایت خود انتخاب کرده‌اید بپرسید که از چه ابزارهایی و سرویس‌هایی برای بررسی میزان بازدید سایت شما استفاده می‌نمایند. لازم و ضروری است که شرکت طراح سایت، روند فروش ازطریق سایت شما را بداند تا بتواند از شيوه‌ی مناسبی برای بهبود آن استفاده کند.

استراتژی خود را مشخص کنید:

در گام‌های پیشین هدف و انتظارات خود را مشخص کردید، در اینجا لازم است یک مسیر و برنامه برای دستیابی به آن‌ها تهیه نمایید. چگونه در بستر اینترنت بیشتر دیده شوید؟ طراحی سایت شرکت شما به چه امکاناتی نیاز دارد؟‌ بازدیدکنندگان سایت شما قرار است از طریق موتورهای جستجوگر تنها به سایت وارد شوند و یا شیوه‌ای برای تبلیغات اینترنتی درنظر گرفته شده است؟

بهترین شرکت طراحی سایت باید توضیحات مختصری از وب‌سایت و روش‌های موفقیت آن به شما ارائه نماید، یک استراتژی عالی به شما حس اعتماد را هدیه خواهد داد. یک نقشه ی مطمئن، امکان برنامه ریزی و موفقیت را افزایش می‌دهد. بنابراین شما می توانید با کمک یک نقشه‌ی خوب تصمیمات درستی بگیرید؛ در نتیجه تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان سایت به مشتری تبدیل خواهند شد.

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت چیست؟

ممکن است این سؤال فکر شما را درگیر کرده باشد که یک شرکت طراحی سایت خوب چه ویژگی‌هایی را باید داشته باشد. شرکت های طراحی سایت زیادی در ایران وجود دارند که از ديدگاه خودشان اولین و بهترین شرکت طراحی سایت هستند! اغلب این شرکت‌ها در سایت خود تعداد مشتریان و پروژه هایی که انجام داده‌اند را قرار می دهند. توجه داشته باشید که شمار مشتریان و پروژه‌ها به تنهایی نمی تواند ملاکی برای سنجش یک شرکت طراحی سایت خوب باشد.

نتایج موتورهای جستجو

افرادی که قصد دارند به طراحی یک سایت برای کسب‌وکار خود بپردازند اولین اقدامی که انجام می‌دهند جست‌و‌جوی بهترین شرکت‌ طراحی سایت در موتورهای جست‌و‌جو مانند گوگل، یاهو و… است. لازم به ذکر است که جست‌و‌جو به این روش ملاک مناسبی برای خوب یا بد بودن شرکت های طراحی سایت نمی‌باشد.
اغلب سایت‌های مربوط به شرکت‌های طراحی سایت تنها به دلیل تولید محتواهای قوی در صفحه اول موتور جست‌وجو قرار دارند. بنابراین رتبه‌ی یک سایت در موتور جست‌وجو نشانه‌ی ارائه‌ی بهترین خدمات در زمینه‌ی طراحی سایت نمی‌باشد.
محتوای مناسب و قوی باعث بهتر دیده شدن سایت‌ها می‌شود.

ظاهر یک سایت مربوط به بهترین شرکت طراحی سایت چگونه است؟

یک شرکت طراح سایت باید وب‌سایتی حرفه ای و منحصر به فرد داشته باشد. اگر سایت یک شرکت طراحی سایت از نظر طراحی و ارتباط کاربری، از کیفیت لازم برخوردار نباشد بهتر است که از سفارش دادن به آن شرکت بپرهیزید زیرا به قول معروف از کوزه همان برون تراود که در اوست.

نمونه کارهای قوی و شایسته در بهترین شرکت طراحی سایت

“مشک آن است که خود ببوید، نه آنکه عطار بگوید”

تمام شرکت‌هایی که به طراحی سایت اقدام می‌نمایند، ادعا می‌کنند که بهترین شرکت طراحی سایت هستند، اما اولین ملاک برای بهترین بودن یک شرکت طراحی سایت، میزان اعتماد مشتریان کوچک و بزرگی است که به سادگی طراحی سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت نمی سپارند. ازسوی دیگر نمونه کارهای متعدد یک شرکت طراحی سایت نیز نشان دهنده قدرت و توانایی تیم طراحی سایت و خلاقیت آن‌ها می‌باشد.

افزون بر این، مشاهده نمونه کارهای یک شرکت طراحی سایت، می‌تواند نقاط قوت و ضعف تیم طراحی آن شرکت را نشان دهد.

طراحی و عملکرد قوی بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت باعث یک سایت قوی و حرفه‌ای برای کسب‌وکار شما که نشان دهنده کلیت مجموعه، نوع محصولات، انواع خدمات و در نهایت تعریف کننده‌ی برند شما می‌باشد.

بنابراین سایتی که برای شما طراحی می‌شود باید از نظر ظاهری جذاب و حرفه ای باشد. طراحی زیبای سایت در کنار سرعت بالای سایت و امنیت مطلوب سایت شما باعث ایجاد بهترین تجربه برای مخاطبان شما می‌شود (تجربه‌ی کاربری مطلوب).

سرعت سایت و ساختار صحیح آن به اندازه‌ی طراحی سایت و گاهی نیز بیشتر از طراحی دارای اهمیت می‌باشد.

کدنویسی سایت باید براساسِ استاندارد مرورگرها انجام شود، افزون براین سایت باید در فواصل زمانی منظم از نظر سرعت و کارایی بررسی شود. یکی از دلایل مهم و موثر در تجربه‌ی خوب کاربران از سایت و کاهش بانس ریت سایت، سرعت بارگذاری هر صفحه از سایت است.

گروه-طراحی-سایت

مشاوره‌ی صحیح کسب‌وکارها در بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت، شرکتی است که دلسوزانه در راستای منافع کسب‌وکار شما به مشاوره بپردازد. طی کردن جلسات مشاوره و رساندن کسب‌وکارها به نتیجه‌ی مطلوب، جزئی از فرآیند احترام به نظر و سلیقه‌ی مخاطبان در شرکت های برتر طراحی سایت می‌باشد.

کاربری آسان سایت طراحی شده

ساختار یک سایت باید برای جهت دهی به مخاطبان (user flow) ساده و روان باشد. علاوه‌براین امکان جست‌و‌جو میان محتوای سایت‌ها نیز تجربه کاربران سایت (UX) را بهبود می‌بخشد. بهترین شرکت طراحی سایت راحتی کاربران و ایجاد یک تجربه خوب برای آن‌ها را جزو یکی از مهم‌ترين اصول طراحی سایت قرار می‌دهند.

بهینه سازی سایت برای تلفن همراه

بهینه سازی کردن سایت برای گوشی‌های هوشمند مهم است زیرا علاوه‌براین که تجربه‌ی کاربری خوبی از سایت برای مخاطب ایجاد می‌کند باعث بهبود رتبه سئوی سایت نیز می‌شود. در عصر حاضر در زمینه‌ی طراحی سایت هیچ بهانه‌ای برای صفحات ریسپانسیو نشده برای تلفن همراه، وجود ندارد. افزون بر این، طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو یکی از اصول مهم سئوی سایت برای موتور‌های جستجو مانند گوگل به‌شمار می‌آید.

بنابراین اگر تمایل دارید که سریعتر شاهد رشد سایت خود در رتبه بندی موتور جست‌وجوی گوگل باشید، با شرکت طراحی سایتی که یک سایت واکنش گرا برای شما راه‌اندازي می‌کند، قرارداد ببندید.

 

طراحی سایت بهینه‌سازی شده برای موتور جست‌وجوی گوگل و شبکه های اجتماعی

اگرچه طراحی یک سایت زیبا مهم است ولی کافی نیست. شما برای اینکه برندتان رشد کند نیازمند کسب ورودی‌های زیاد هستید. آیا تا به‌حال از خود پرسیدهاید که اکثر ورودی های سایت شما از کجا تامین می‌شود؟ با کمی تأمل متوجه خواهید شد که جست‌وجوی کاربران اینترنت بر اساس کلمات کلیدی و از سوی دیگر فعالیت شرکت شما در شبکه های اجتماعی سبب افزایش ورودی سایت شما می‌گردد.

افزایش ترافیک سایت یک اصل مهم برای سایت‌ها می‌باشد. تمام هزینه‌ی طراحی سایت شما، با افزایش ترافیک سایت ثمر می‌دهد. بنابراین سایتی که شما از تیم طراحی سایت تحویل می‌گیرید باید بهينه‌سازي شده باشد.
بهینه‌سازی‌ یک سایت به این معناست که:
۱.سرعت آن در مقایسه با سایت‌های رقیب بهتر و بیشتر باشد.
۲. در ساختار کدنویسی سایت از تگ‌ها و متاهای در جایگاه صحیح استفاده شده باشد.
۳.محیط نگارش سایت باید برای انتشار محتوا مناسب و با قابلیت باشد.
۴. در کدنویسی سایت باید کدهای مختص شبکه های اجتماعی اعمال شده باشد.
۵.و …

پشتیبانی قوی از سایت

ارائه پشتیبانی قوی و خدمات پس از فروش برای سایت‌های طراحی شده امری لازم و بسیار ضروری می‌باشد. اگر یک شرکت طراحی سایت خدمات پس از فروش یا پشتیبانی ضعیف ارائه نماید؛ افزودن محتوا و امکانات بیشتر به سایت، رفع مشکلات احتمالی سایت یا هر تغییری در سایت یا محتوای آن درصورتی که نیاز به ارائه پشتیبانی یک تیم متخصص داشته باشد، باعث ایجاد سردرگمی و نارضایتی شما خواهد شد. بنابراین یکی از ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت، ارائه‌ی یک پشتیبانی یا خدمات پس از فروش قوی و بلندمدت می‌باشد.

قیمت مناسب نسبت به خدمات ارائه شده در بهترین شرکت طراحی سایت

ارائه قیمت متناسب با کیفیت در تمام خدمات دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باش. اگرچه بهترین ها به‌دلیل ارائه خدمات جدید اضافی و خلاقیت بالا در خدمات، از قیمت‌های بالایی برخوردار هستند اما باید توجه داشت که هزینه خدمات ارائه شده توسط این‌گونه شرکت‌ها نیز بدون دلیل بالا نمی‌باشد.

اطلاع از قیمت خدمات شرکت‌های طراحی سایت مختلف با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی امکان‌پذیر است.

طراحی سایت به‌صورت اختصاصی یا با وردپرس؟

شیوه‌ی طراحی یک سایت مهم ترین مورد بحث‌برانگیز میان برنامه نویسان و مالکان کسب‌وکارها می‌باشد.

طراحی سایت اختصاصی به کدنویسی یک سایت از صفر تا صد یعنی زمان تحویل پروژه گفته می‌شود که اغلب به دلیل قدرت CMS استفاده شده (PHP یا تکنولوژی ASP.net) افزون بر سرعت و امنیت بالای سایت، قابلیت‌های ویژه‌ای برای طراحی‌های خاص دارا می‌باشد.

از سوی دیگر بزرگترین و قوی‌ترین CMS جهان، وردپرس می‌باشد. کاربرد ساده و روان وردپرس، آن را به محبوب‌ترین CMCها تبدیل کرده است. اهمیت مشاوره در طراحی سایت به این دلیل است که مشخص شود شرکت طراح سایت، با توجه به نیاز شما، استفاده از کدام CMS را توصیه می‌کند.

طراحی سایتی با سرور و هاست قوی در بهترین شرکت طراحی سایت

اصلی ترین پیش نیازها برای بهترین شرکت طراحی سایت موفق انتخاب یک سرور و هاست قدرتمند می‌باشد. پایه و اساس طراحی یک سایت توسط یک تیم و طراح حرفه ای، بهره‌گیری طراح سایت از سرور و هاستینگ قدرتمند برای سایت‌ها می‌باشد. علاوه بر داشتن این ویژگی، داشتن گواهینامه SSL یا تایید نام دامنه نیز دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد. احتمالا این سؤال فکر شما را درگیر کند که چه نیازی به سرور وجود دارد؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که یک سرور برای سایت شما قابلیت‌های زیر را ايجاد می‌کند:

 1. امنیت اطلاعات سایت را افزایش می‌دهد
 2. خطای پرسنل را کاهش می‌دهد
 3. سرعت کار را افزایش می‌دهد
 4. امکان رشد و گسترش کسب‌وکار و سایت آن را افزایش می‌دهد
 5. به‌صورت اتوماتیک در زمان‌های مشخص از اطلاعات سایک بک آپ می‌گیرد.
 6. و …

حسن سابقه و شهرت بهترین شرکت طراحی سایت

یک اصل مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، سابقه‌ی کار و پیشینه‌ی خوب آن شرکت می‌باشد. همانطور که می‌دانيد سابقه‌ی خوب و اعتمادسازی در یک شرکت طراحی سایت با توجه به کثرت رقبای توانمند، کار آسانی نیست.

نمونه کارهای یک شرکت طراح سایت، نشانه‌ی خوبی برای حسن انجام کار و سابقه‌ی آن شرکت است. لوگو یا اسم کسب‌وکارهایی که در پایین سایت یک شرکت طراح سایت وجود دارد، نمونه کارهای آن شرکت طراح سایت است. توجه داشته باشید که اعتبار یک شرکت خوب از کیفیت مشتریان آن شرکت ايجاد می‌شود. هرچه مشتریان یک شرکت طراح سایت شناخته‌شده‌تر باشند، نشانه‌ی معتبرتر و قوی‌تر بودن آن شرکت است.

دانش و تخصص بهترین شرکت طراحی سایت

ویژگی مهم دیگر برای شرکت‌های طراحی سایت، وجود نیروهای متخصص و حرفه ای در آن شرکت است. تیم نرم افزاری شرکت، باید تخصص انواع طراحی برای سایت‌های مختلف را داشته باشد و با توجه به شیوه‌های گسترش کسب‌وکارها بتوانند راهکارهای جدید و مفید ارائه نمایند.

پرسنل تیم فنی و رزومه ب آنها نشانه‌ی تخصص و حرفه‌ای بودن آن شرکت است.

تعهد در بهترین شرکت طراحی سایت

یکی از دلایل مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تعهد و پایبندی آن شرکت است. متعهد بودن به زمان تحویل دادن پروژه‌ی شما، کیفیت پروژه‌ی مورد توافق، پایبندی به قرارداد میان مشتری و شرکت، تعهد به پشتیبانی و خدمات پس از فروش، متعهد بودن به نیازمندی‌های احتمالی در آینده و قابلیت توسعه‌ی ماژول ها و… تنها نمونه هایی از تعهدات یک شرکت طراحی سایت متخصص و توانمند می‌باشد.

شرکت-طراحی-سایت

خلاقیت در بهترین شرکت طراحی سایت

تعدادی از ویژگی‌های طراحی سایت خلاقانه عبارت است از:

 1. خلاقیت در طراحی یک ظاهر کاربر پسند، جلب توجه کننده و خاص برای سایت باعث ایجاد حس اعتماد در بازدیدکنندگان سایت می‌شود.
 2. خلاقیت در سبک کردن صفحات سایت و کمک به افزایش سرعت آن، یک اصل مهم برای طراحی سایت می‌باشد. یک سایت هر ظاهری که داشته باشد اگر سرعت آن کند باشد، کارایی سایت کاهش می‌یابد و برای سایت از نظر سئو نامناسب است.
 3. رسپانسیو یا واکنش‌گرا بودن سایت یعنی یک سایت باید در تمام دستگاه‌ها بعنوان نمونه کامپیوتر، تلفن همراه و… به شیوه‌ی استاندارد نمایش داده شود. واکنش‌گرا بودن یکی از ویژگی های مهم در طراحی سایت است که باید توسط طراحان سایت رعایت شود و یکی از موارد مهم در سئوی سایت‌ها نیز می‌باشد.
 4. خلاقیت یک شرکت طراح سایت در تولید محتوای قوی و سودمند برای سئوی سایت می‌تواند باعث افزایش تبدیل بازدیدکننده به مشتری شده و به افزایش فروش محصولات یا ارائه خدمات آن کسب‌وکار کمک شایانی نماید.
 5. با پنل مدیریت ساده و کاربردی، می‌توان سایت را به‌سادگی مدیریت نمود.
 6. امنیت سایت را به‌هیچ عنوان نباید دست‌کم گرفت. در طراحی سایت باید وجود هکرها را مدنظر قرار داد بنابراین کدنویسی سایت باید به شیوه‌ی استاندارد و بهینه شده انجام شود به‌گونه‌ای که تیم پشتیبانی شرکت طراح سایت باید هسته‌ی نرم‌افزاری سایت و ابزارهای آن را آپدیت نگه دارند.

خدمات بازاریابی اینترنتی

بهترین شرکت طراحی سایت که در حوزه‌ی خدمات دیجیتال مارکتینگ تسلط کافی داشته باشد توانایی سودآوری برای مشتریان خود را نیز دارا می‌باشد. طراحی سایت بدون توجه به بازاریابی اینترنتی، نمی‌تواند بازخورد و درآمد مناسبی برای شما به همراه داشته باشد. اصلی‌ترین دلیل طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ می‌باشد.

بهترین شرکت طراحی سایت که متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیز هست به رشد سایت و کسب درآمد شما کمک شایانی می‌کند.

شیوه‌های مختلفی برای تبلیغات همسو با افزایش بازدید از سایت وجود دارد که یک تیم طراح سایت حرفه‌ای با بهره‌گیری از هر کدام از این روش‌ها و پیاده سازی آن بر صفحات هدف در سایت شما امکان افزایش فروش محصولات و ارائه‌ی خدمات را برای شما ایجاد می‌کند.

در پایان باید گفت شهرت برخی از شرکت‌های طراحی سایت نتیجه‌ی تبلیغات و هزینه‌ی بالای خدمات آن شرکت‌ها می باشد. اگر شما تمایل دارید که کسب‌وکار خود را از شيوه‌ی سنتی به مدرن و آنلاین تبديل کنید یا اینکه اگر شما یک وب‌سایت دارید و فکر می کنید وقت آن رسیده است که به قسمت فنی و بخش طراحی سایت خود توجه بیشتری نمایید باید به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت باشید.

بهترین شرکت طراحی سایت می‌تواند علاوه بر طراحی یک سایت مقیاس پذیر برای آینده‌ی کسب‌وکار شما، می‌تواند سایت شما را در طولانی مدت پشتیبانی نماید. پشتیبانی محصولاتی مانند وب‌سایت از طراحی آن نیز مهم‌تر می‌باشد. بنابراین در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت همیشه باید به موضوع نقشه‌ها و شیوه‌های پشتیبانی آن‌ها نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید.

منبع:bit.ly tinyurl.com tumblr.com

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart