طراحی سایت وکالت | سفارش و ساخت سایت حقوقی + مناسب ترین قیمت
Search
Close this search box.

طراحی سایت وکالت | ساخت سایت حقوقی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
طراحی و ساخت سایت وکالت

لیست محتوا

Contents

طراحی سایت وکالت باعث می‌شود تا وکلای حقوقی بتوانند با فعالیت در دنیای مجازی اینترنت، کار خود را به‌شکل مدرن گسترش دهند. در دنیای امروز که با انواع مختلف جرم و جنایت، ناهنجاریهای گوناگون اجتماعی و افزایش جرم‌پیشگی در سراسر دنیا و نیز کشور ایران مواجه هستیم که متاسفانه هر روز به دلایل مختلف، تعداد این دسته از افراد که مرتکب جرایم مختلفی شده‌اند، زیادتر می‌شود. بنابراین طراحی سایت وکالت اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

اگر چه ممکن است افراد متهم به جرم دلایل مختلفی برای کار خود داشته باشند؛ اما آن‌ها جرمی مرتکب شده‌اند و از دیدگاه قانون مجرم هستند. هر مجرمی نیز باید مورد محاکمه و پیگرد قانونی قرار گیرد.

باید توجه داشت که ممکن است افرادی نیز وجود داشته باشند که بدون هیچ‌گونه جرمی و یا به اشتباه به زندان‌ها منتقل شده‌ باشند. به همین دلیل است که این افراد به یک مشاور حقوقی و وکیل حرفه‌ای نیازمند هستند تا با کمک تجربیات یک فرد حرفه‌ای بتوانند از حق خود دفاع نمایند و با تکیه بر شواهد و مدارک لازم در زمینه‌ی جرمی که به آن‌ها نسبت داده شده است، حق آن‌ها گرفته شود و به کانون گرم خانوادهی خود برگردند.

بنابراین برای پیشگیری از ورود اشخاص بی‌گناه به زندان، طراحی سایت وکالت اهمیت می‌یابد و به وکلای حقوقی و مشاورین دادگستری کمک می‌کند تا با سایتی که برای کار خود در اینترنت راه‌اندازی کرده‌اند، خدمات فراوانی را به اقشار بی‌گناه جامعه ارائه کنند.

اگر می خواهید در سریع ترین زمان و با صرف کمترین هزینه وب سایت خود را طراحی کنید کارشناسان ما با انجام خدمات طراحی سایت به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین سایت را طراحی کنید.

نقش بازاریابی مدرن در طراحی سایت وکالت

امروزه روش‌های مختلف بازاریابی برای وکلای حقوقی و مشاوران دادگستری به دلیل پیشرفت‌های زیاد صنعت و تکنولوژی، به‌روزرسانی شده است. به این صورت که آن‌ها می‌توانند به‌سادگی از طریق اینترنت یک سایت وکالت طراحی کنند تا با استفاده از آن بتوانند خدمات و مشاوره‌های حقوقی مناسب را به‌شکل اینترنتی نیز به مراجعهکنندگان خود ارائه دهند.

امروزه اشکال مختلف بازاریابی تغییراتی کرده است، به این شکل که وکلا و مشاوران می‌توانند با طراحی سایت وکالت و با استفاده از یک سایت اختصاصی در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر مکانی مراجعه کنندگان بسیاری را به دفتر کار خود جذب کنند تا بتوانند آن‌ها را از خدمات مختلفی که ارائه می‌دهند، بهره‌مند سازند.

البته باید توجه داشت که طراحی سایت اختصاصی، بیشتر مناسب بیزینس‌های بزرگ و برند است؛ زیرا طراحی و راه‌اندازی اینگونه سایت‌ها باید از پایه انجام شود و اجزاء مختلف براساس سلیقه‌ی مشتری، در جای مناسب خود قرار گیرند.

دلایل استفاده از طراحی سایت وکالت

امروزه برای وکلای حقوقی و مشاوران دادگستری این امکان فراهم شده است که برای دفتر کار خود سایتی راه‌اندازی کنند تا افزون بر پذیرش مراجعه‌کنندگان به‌شکل حضوری و در دفتر کار خود، با استفاده از امکاناتی که طراحی سایت وکالت در دسترس آن‌ها قرار می‌دهد بتوانند به‌شکل آنلاین نیز مشاوره بدهند و هر روز به شمار مراجعه کنندگان خود بیافزایند و از این راه مشتریان بیشتری جذب نمايند.

با توجه به مطالب بیان شده دلایل قوی بسیار زیادی برای هر یک از مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری وجود دارد که به فکر طراحی سایت وکالت برای کار خود باشند.

طراحی سایت وکالت

تعدادی از این دلایل در زیر آورده شده است:

١.تبلیغات با کمک طراحی سایت وکالت

از طریق طراحی سایت وکالت می‌توان بعنوان یک مشاور حقوقی یا وکیل پایه یک دادگستری، رزومه‌ی حرفه‌ای خود را در سایت خود قرار داده تا مراجعه‌کنندگانی که به سایت وکالت شما وارد می‌شوند؛ با خواندن رزومه‌ی شما، بتوانند شناخت بیشتری از شما پیدا کنند و نام‌خانوادگی شما را بعنوان یک وکیل عالی به ذهن خود بسپارند. بنابراین وکلای دادگستری با قراردادن رزومه‌ی خود در سایت می‌توانند اعتماد افراد بیشتری را جلب کنند و هر روز شناخته‌تر از قبل شوند.

٢.آسان‌شدن پروسه‌ی پذیرش مراجعه‌کنندگان

با طراحی سایت وکالت یا سایت مشاوره‌ی حقوقی، وکلا می‌توانند پروسه‌ی پذیرش مراجعه‌کنندگان خود را به‌آسانی و باسرعت بیشتری انجام دهند تا افراد مراجعه‌کننده بتوانند به‌راحتی مشکلات خود را با وکلا در میان بگذارند و وکلای دادگستری نیز راه‌حل‌های مناسبی برای حل مشکلاتشان ارائه دهند.

٣.مشاوره‌ی حقوقی آنلاین پیرامون پرونده‌های مختلف با طراحی سایت وکالت

وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی با طراحی سایت وکالت می‌توانند به‌شکل آنلاین به ارباب‌رجوع‌ها مشاوره‌های مناسب بدهند و به سوالات آن‌ها پاسخ دهند و درنهایت آن‌ها را از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های خود بهره‌مند سازند.

به این شکل که افرادی که ازطریق اینترنت در جستجوی یک وکیل درجه یک و خبره هستند سایت حقوقی شما را می‌بینند و به‌سادگی با شما ارتباط برقرار می‌کنند. افزون بر این یکی‌دیگر از مزیت‌های مشاوره به‌شکل آنلاین، صرفه‌جویی در هزینه و زمان وکیل و ارباب‌رجوع می‌باشد.

۴.امکان پشتیبانی 24ساعته در ساخت و طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت برای تمامی وکلای پایه یک دادگستری و نیز مشاوران حقوقی اهمیت زیادی دارد. از جمله عواملی که یک وکیل دادگستری را ترغیب به سفارش طراحی سایت وکالت می‌نماید، امکان پشتیبانی آنلاين به‌صورت بیستوچهار ساعته می‌باشد. شما بعنوان یک وکیل می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به کار بپردازید و فعالیت خود را فقط محدود به محل کار نکنید.

افزون بر این موکلان یا مراجعان شما می‌توانند از خدمات سایت به‌شکل بیست‌وچهار ساعته استفاده نمایند و امکان داشتن مراجعه‌کننده محدود به ساعت خاصی از شبانه‌روز نمی‌شود.

از دیگر موارد دارای اهمیت در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۵.توجه مردم به اینترنت و رشد استفاده‌ی بی‌رویه‌ی کاربران از فضای مجازی

امروزه با گسترش و افزایش استفاده از اینترنت، محدودکردن مشاغل به فضای فیزیکی، به معنای از دست دادن مراجعه‌کنندگان خواهد بود. با توجه به این که اینترنت یک راه ارتباطی قوی برای گسترده‌سازی و افزایش ارتباطات در هر زمینه‌ای به حساب می‌آید بنابراین مردم می‌توانند برای یافتن یک وکیل پایه یک خوب به جای مراجعه‌کردن حضوری از جستجوکردن در موتورهای جستجوگر و اینترنت استفاده نمایند که مطمئنا امکانات بیشتری نسبت به مراجعه‌ی حضوری خواهند داشت.

۶.اطلاع رسانی در طراحی سایت وکالت

با طراحی سایت وکالت برای دفتر وکالت و مشاوره حقوقی خود، راه را برای اطلاع‌رسانی و بازاریابی یا تبلیغ شغل خود هموار خواهید کرد. به این شکل که مراجعان شما شامل تعداد مشخصی از افراد نخواهند بود و افراد در هر جای دنیا می‌توانند از مشاوره و راهنمایی شما استفاده کنند.

بعنوان نمونه شما یک وکیل حرفه‌ای در مشهد هستید بی‌شک شغل شما بدون داشتن یک سایت تنها به شهر مشهد محدود خواهد بود اما با طراحی سایت وکالت، موکلان در نقاط مختلف کشور می‌توانند با توجه به نیاز خود در اینترنت جستجو کنند و شما بعنوان وکیل این امکان را در سایت خود برای آنها فراهم می‌کنید تا با مطالعه رزومه‌ای که در سایت قرار داده‌ايد، به شما اعتماد و با شما تماس بگیرند.

٧.برندسازی

با طراحی سایت وکالت باعث جلب توجه و اعتماد افراد زیادی نسبت به دفتر مشاوره‌ی حقوقی خواهید شد. در سایت وکالت به بهترین شکل مطالب حقوقی مناسب و مقاله‌های مشاوره‌ای حقوقی مربوط به اين حوزه قرار داده می‌شود که پیوسته به‌روزرسانی خواهد شد بنابراین باعث جلب‌نظر ارباب‌رجوع می‌شود.

با طراحی سایت وکالت برای یک وکیل پایه یک دادگستری امکانات، ویژگی‌ها و بخش‌های مختلفی در سایت حقوقی موردنظر وجود دارد که این سایت با ارائه‌ی مطالب حقوقی کامل‌ و مفید باعث جذب ارباب رجوع می‌شود و این موضوع وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی را به طراحی سایت وکالت برای دفتر حقوقی خود ترغیب می‌کند.

هر چه سایت وکالت امکانات و قابلیت‌های بیشتری داشته باشد و پیوسته بروزرسانی شود، نشانه‌ی توجه وکیل به کار می‌باشد و این موضوع باعث ارتقا رتبه‌ی سایت در گوگل و جذب بیشتر مشتریان به سوی دفتر کار آن وکیل خواهد کرد.

برای طراحی سایت موزیک و آگاهی از ترفندها و نکات آن می توانید کلیک کنید.

طراحی سایت وکالت چه امکاناتی دارد؟

۱-قابلیت پرسش و پاسخ ارباب رجوع

با قراردادن این بخش وکلا می‌توانند به پرسشهای ارباب‌رجوع خود پاسخ دهند و این امکان را برای دیگر مخاطبان فراهم کنند که سوالات مشابه سوال خود را ببینند و پاسخ آن را بخوانند. ازجمله مزیت این بخش می‌توان به عدم وجود محدودیت برای ارسال سوال به تعداد خاص اشاره کرد. افزون بر این امکان قراردادن سوالات براساس اهمیت آن‌ها نیز در سایت وجود دارد تا کاربران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان پاسخ سوالات خود را بیابند.

٢-پرداخت هزینه مشاوره و وکالت از طریق درگاه‌های آنلاین در طراحی سایت وکالت

برخی از کاربران که در شهر شما قرار ندارند یا اینکه تمایلی به مراجعه‌ی حضوری به دفاتر حقوقی ندارند، مدارک حقوقی خود را به‌شکل آنلاین و بدون مراجعه‌ی حضوری به دفتر حقوقی، برای شما بعنوان وکیل ارسال می‌کنند؛ شما نیز ازطریق سایت خدمات مورد نیاز را به آنها ارائه می‌دهید.

در این شرایط باید درگاه امن پرداخت به‌شکل اینترنتی را برای ارباب‌رجوع مهیا نمایید. با طراحی سایت وکالت کاربران سایت می‌توانند هزینه‌های مربوط به مشاوره را با متصل‌شدن به درگاه‌های امن پرداخت، بپردازند.

طراحی سایت وکلا

٣-ایجاد تجربه کاربری خوب در طراحی سایت وکالت

باید در یک سایت وکالت از طراحی‌های اصولی و ساده استفاده شود و سایتی زیبا و کاربرپسند و نیز دارای مطالب ساده و قابل فهم برای رفع نیاز انواع کاربران طراحی شود.

۴-گذاشتن بخشی برای مقالات و اخبار مرتبط در طراحی سایت وکالت

سعی کنید اخبار مرتبط را برای آگاهی کاربران خود در سایت قرار بدهید. انجام این کار افزون بر بهینه‌کردن سایت سبب جذب بیشتر کاربران خواهد شد. علاوه بر این قرار دادن مقالات مختلف در زمینه‌های گوناگون شمار کاربران سایت شما را افزایش می‌دهد.

این مقاله‌ها می‌توانند در حوزه‌های مختلف پیرامون مسائل حقوقی و جرم و جزا یا امثال آن باشند بعنوان نمونه مقاله‌هایی پیرامون جرایم رایانه‌ای، اصلاحات قراردادهای مختلف، تعرفه‌های جدید حق‌الوکاله و … . قراردادن بخش اخبار و مقالات می‌تواند با هدف افزایش کاربران و مطرح و شناخته‌شدن وکیل باشد.

۵-قراردادن بخش تماس با ما یا درباره‌ی ما در طراحی سایت وکالت

در این بخش آدرس دفتر کار می‌تواند به‌شکل متن یا لوکیشن روی نقشه، قرار داده شود. افزون بر آن امکان قراردادن اطلاعات شخصی وکیل برای جلب اعتماد مخاطبان نیز وجود دارد؛ بعنوان نمونه قراردادن آدرس شبکه‌های اجتماعی و… . بنابراین مخاطبان می‌توانند برای استفاده از خدمات شما، به دفتر کار شما مراجعه نمایند و یا با شما تماس تلفنی بگیرند.

۶-ساخت پنل مخصوص

از دیگر امکاناتی که طراحی سایت وکالت برای وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی فراهم می‌کند ایجاد یک پنل کاربری مخصوص برای آن‌ها است که با استفاده از آن می‌توانند وضعیت اجرای پرونده‌های مربوط به ارباب‌رجوع را کنترل کنند افزون بر آن امکان آپلود اسناد و مدارک به شیوه‌ی گروه‌بندی شده نیز وجود دارد که سبب رشد سریع و آسان‌شدن انجام پرونده‌های حقوقی بزرگ می‌شود.

٧-رفع نیاز ارباب‌رجوع از راه اضافه‌کردن صفحه‌ی نظرسنجی

بخش نظرسنجی یکی از مهم‌ترین و سازنده‌ترین بخش‌های هر سایت به حساب می‌آید زیرا کاربران می‌توانند انتقادات و نظرات خود را در این بخش بیان کنند و صاحبان سایت‌ها نیز می‌توانند از انتقادات و پیشنهادات آن‌ها برای رفع نواقص احتمالی خود در مقایسه با سایر رقیبان استفاده کنند.

٨-برقرارکردن ارتباط با کاربران به‌صورت مستقیم در طراحی سایت وکالت

با فعال‌کردن قابلیت گفتگو به‌شکل آنلاین در سایت، این امکان در اختیار کاربران فضای مجازی قرار داده می‌شود تا هر زمانی از شبانه‌روز پیام خود را برای شما بعنوان وکیل ارسال کنند و بتوانند با شما ارتباط برقرار نمایند.

٩-مدیریت در طراحی سایت وکالت

سایت وکالت نیز مانند سایر سایت‌ها بعد از طراحی نیازمند بروزرسانی می‌باشد. مدیریت سایت با تولید محتوای مناسب و مقاله‌های مرتبط با وکالت، پشتیبان‌گیری از سایت در محدوده‌های زمانی مشخص، به‌روزرسانی اطلاعات سایت و… انجام می‌شود تا ارزش و اعتبار سایت بالا برود.

طراحی سایت وکالت چه مزایایی دارد؟

از مزایای طراحی سایت وکالت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. افزایش اعتبار سایت
  2. دسترسی سریع و آسان به اسناد و پرونده‌های حقوقی ارباب‌رجوع در هر ساعت از شبانه‌روز
  3. پیگیری پرونده‌های حقوقی به‌شکل آنلاین
  4. قابلیت قراردادن سیستم عضویت
  5. امکان ارائه‌ی مشاوره‌ی آنلاین
  6. قراردادن بخش محاسبات هوشمند آنلاین مانند محاسبه‌ی مهریه، دیه، ارث و …
  7. امکان ایجاد پروفایل کاربری برای ارباب‌رجوع
  8. قابلیت پشتیبان‌گیری از اطلاعات سایت
  9. امکان آموزش آنلاین مسائل حقوقی

بهینه‌سازی طراحی سایت وکالت چگونه است؟

یکی از نکات مهم در طراحی سایت وکالت امکان بهینه‌سازی آن است. اگر حتی تولید محتوای مفید سایت شما به کامل‌ترین شکل نیز انجام شود، ولی سایت شما بهینه نشود، تا زمانی که کسی آدرس یا نام کامل را جستجو نکند امکان دسترسی به سایت شما برای او مهیا نخواهد شد.

بنابراین تمام هزینه‌های مصرف شده برای طراحی سایت و تولید محتوا بی‌نتیجه خواهد بود. اگر سایت شما به شیوه‌ی صحیح سئو شده باشد، وقتی کاربران کلمات مرتبط با محتواهای موجود در سایت شما را جستجو می‌کنند، می‌توانند با استفاده از هر مرورگری سایت شما را جزو اولین نتایج موتور جستجو مشاهده نمایند.

اهمیت ریسپانسیو بودن در طراحی سایت وکالت

ریسپانسیو بودن یک نکته‌ی مهم در طراحی سایت وکالت است. اگر سایت وکالت شما به‌شکل ریسپانسو طراحی شود کاربران از هر صفحه‌ی نمایشی که استفاده کنند، دچار مشکل نخواهند شد. اما سایت‌هایی که ریسپانسیو نیستند هنگامی که کاربران سایت، آن را در صفحه‌ی نمایش کامپیوتر یا لپ‌تاپ مشاهده کنند، مکان تمام اجزا سایت درست به نظر می‌رسد اما هنگامی که همان سایت را در صفحه‌های نمایش کوچکتر مانند موبایل و تبلت مشاهده کنند، اندازه‌ی برخی از اجزا بیش از حد بزرگ نمایش داده می‌شود.

در پایان باید گفت که برای اینکه از راهی که در آن قدم نهاده‌اید اطمينان خاطر داشته باشید و نیز برای پیشگیری از هدررفت هزینه‌های اضافی، توصیه می‌شود براساس یک برنامه‌ریزی مطمئن و تجربه‌شده گام بردارید. بنابراین لازم است قبل از طراحی سایت وکالت از مشاوران و کارشناسان طراح سایت در این زمینه کمک بگیرید.

منبع: twitter.com tinyurl.com shorturl.at

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید.

[yasr_visitor_votes size="large"]

نویسنده

نظرات ( 0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

Billy_49

مقالات مرتبط

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart